Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyébkét biztos van teljes racing lábtartó is csak nyilván jóval drágább!
nem váltó, kuplung :) boccs
ahol fel fogod a lábtartó konzolt oda kell beszúrni egy cuccot, tehát a gyárit nem is kel ledobnod! viszont a kuplungnál lehet para!

itt egy kép hogy néz ki
http://cgi.ebay.co.uk/RS125-RA...

akár magad is megcsinálhatod vagy egy jó szakemberrel!
gyári dobom van asszem a rosszabbik verzió (folytott) érdekel az a rezós cucc ez 125re és 160ra is jó vagy 160ashoz más fajtát adnának?
Szeva badam. Látom azért rs-be otthon vagy. Lenne is 1 kérdésem, nemtudsz 1 magasabb lábtartó konzolt mint a gyári? Inkább csak pályán használom a motort és sokszor leért, és engem zavar, mert néha megdobja a motort. Ha tudsz írj lécci.
Thx
pffff
Ha valaki érdeklődik az Mforce-nál kipuff ügyben, az írja már le az infókat legyen szíves! Haveromkérdeztem 1,5 éve őket, akkor 50.000 volt a rezó, asszem a dobot gyárinak kell hagyni...de nem biztos
én is :D reméllem jól fog kinézni aztán go gyakorolni:D
a bal oldalán a fejidomnak van 1 kis mélyesése
na kiváncsi vagyok:)
e fejidomon az össze"forrasztást" lecsiszoltad vagy látszik egy kis dudor?
fekete piros viper csíkkal
remélem jó lesz 1szinűre fujtad? miyenre, feketére? én mindig fehérre akartam dehát mind1 :'( majd dobj róla képet!
jah tényleg jövőhéten szerdára ígéri a szerelő a mocit szar idő lessz úgyhogy pénteken neki is állok rucit próbálni ha érted mire gondolok.:D-
csak annyit ír h 123asból több fajta van... nem tom mi az a boost port:(
oyan nincs a szövegben:) de szerintem nem:S
thx a google csak angolt dobott ki...atlanta stb
ez az exhaust boost port a power nem? és hogy hogy nincs a 123ason? vagy az vmi más?
rs re van? vagy hol lehet kiput csináltatni(ha olcsóbban kijön mint 1 jolly amitpersze senki sem tud szerezni:S
tegnap linkeltem egy oldalt srác ;)

http://www.pjme.co.uk/Aprilia_...

elméletileg ja, gyakorlatilag ki tudja. nekem 95ös. de 22es a blokk.
az az igazság Tyt, hogy azok az RS-esek akik pályáznak, ha kimondják ha nem lenézik az ilyen embereket mint te, akik az utcai hétköznapok embereként elmondják a nagy tutit egy versenymotorról meg ugatnak összevissza, miközben fingjuk nincs az egészről itt a szomszéd néni egy 3 kerekű elektromos motorral megy vásárolni, ez egy szinten van veled már ne haragudj. látszik hogy olyan messziről elkerülöd a pályákat amilyen messziről csak lehet (ja nincs pénz, cigire meg bp-re menni javítgatni valahogy mindig összejön a zseton) , megjátszod nagy RS szeretet a semmire, mert elvisz otthonról 2 utcát. valaki megrázhatná már neked a tudásfát! és remélem ha egyszer kimérszkedsz az aldi ringről hasonlóan fognak veled az emberek bánni az emberek pályán mint te itt a zöldfülüekkel!
hol van ez? mennyi pénz?
stb
Igen, mforce-nál csinálnak olyan rezót, amivel kb. 20 -al többet megy a motorod...