Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali!kéne nekem komplett válto 96'-os RS-be!annak Rotax 123-as blokkja van?
ok.
sziasztok... nem tud vki véletlen 1 125-155ös henger nyomatékgörbét? (magyar oldalakon nem találtam csak sima125ösre angolul meg nem beszélek csak friccül)
dehogyis:) de egy rajtrácsról megyünk majd...
Miben? 400?
következő DT-n szerintem leszek!
Hatalmas arc vagy :D Dobj már egy mail-t, hogy ki vagy. Lehet ismerünk, de most nem ugrik be. spracing@vipmail.hu
én nem is fenygetőztem emberkedéssel. ez tyt reakciója volt mert semmit nem tudott megmagyarázni, ugyhogy ugy gondolja innentől hogy majd jól elveri a házi konditermében!
jól van tyt. mit csináljak ha? verekedjek meg veled?
vagy ilyen stílusban csak te beszélhetsz emberekkel?
te akinek megmondod paraszt stílusba a véleményed (mint most én) ahhoz rögtön házhoz mész bemutatni az arcod? ne legyél nevetséges jó? mert rohadtul az vagy. te is tudod h igazam van, semmire nem tudtál vaálszolni csak annyit írni hogy szánalmas pöcs meg hülye... gratulálok.
elmondom a véleményem és utána csöngessek nálad a kapun nem? ekkora hülyét
Kire gondolsz? :)
Fucky, 21.-ére jelentkeznék szívesen!
remélem nem akkor lesz bankettem vagy miafasz
"ne nézzél hülyének bazz!"

bocs ha az vagy, nincs mit tenni
te meg egy gyáva pöcs vagy aki fél élőben osztani. ez az igazság.
de nyugi még fejlődhetsz ;)
az a baj, hogy egyedül senki nem állna fel. mert aki komoly ember az nem nagyon fenyegetőzik emberkedéssel, aki meg nem az, az meg ha rákényzserítik hogy méágis tuti nem mer egyedül.
m-force-os főarc 25ös valamilyne gilerával csak karbi meg kipuffokossággal ment 200at mérten a hring célegyenesben aszonta. nem hiszem hogy kamu lett volna.
mindig azt mondod 160at megy arrowwal. szted ez teljesítmény 1 125östől? láttál te már életedben jó 125öst? mert szerintem csak szalonból kitolt gyári szemetet láttál, tle minden környezetkimélő meg marketinges szarral!
attól még hogy vártál 1 hónapot olcsó hengerre, attól még itt rítt a pofád minden nap, hogy bassza meg meg el akartad adni meg cserélni meg minden! ne nézzél hülyének bazz! saját magad döntéseire meg cselekvéseire nem emlékszel? már faszom kivolt akkor is majdnem írtam de gondoltam felesleges. most persze megint az rs a nagy love mert mentél vele vásárhelyen 1000km-t, minden nap ugyanazt, de qeci jó lehet!
leszarom a vásárhelyi szar arcokat, azt hiszitek ez a motorozás, kimegyünk a rakpartra meg a parkolóban aztán elmondjuk haveroknak hogy aldi ringen 34et megyek. szánalom bazmeg egy RS-hez. legszívesebben eladna téged a picsába, ha tudna hirdetést feladni!
legyél már konzisztens a hozzászlóásaiddal kapcoslatban, aki meg érdeklődik azzal beszélj normálisan mert te ugyanekkora csicska vagy csak itt vagy évek óta erre nagy a szád. semmi tapasztalatod nincs se sportmotor se szerelés terén, ez az igazság!
az basz fel, hogy annyi ilyen kis fosfejű szarrágóval találkoztam a fórumon, és érdekes módon mindegyik kerülte a találkozást velem... legalább egybe lenne annyi önérzet és bátorság hogy elém állna. Félős kis szar vagy..
ennyit tudsz, szarrágó, nemhogy élőben arcoskodnál.... A vérbe fagyott látványod pont megnyugtatna...
nyugi tyt:)
az a legjobb, hogy a képeimmel kötöszködik, holott ő annyira nem képes hogy magáról tegyen fel... vagy fél hogy körberöhögnénk mekkora egy szerencsétlen?!
szerintem badamnak inkább kéne hogy legyen annyi bőr a pofáján, hogy ha már ennyire ismeri a környékünket, eljön erre és bemutatkozik. Mert ez így... pff szánalom
"vásárhely tehetséges motorosai"

ha tényleg olyan bátor lennél mint amilyennek tartod magad, akkor talán élőben is elmondanád itt helyben a vásárhelyi nagyarcoknak a véleményed. Ja tudom menjünk pályára.... HEHEHHE gyere le te errefele kis nyomikám :) Megmutatnánk hogy is megy ez errefele.. Ja bocs de te pályától 10kmre már nem merészkedsz el, mert ott van anyuci aki megvéd ;)
az ki?
szerintem badamnak igaza van...
"te mit csináltál fél évig a hengereddel te szerencsétlen? itt sirt a pofád éjjel nappal. és miért? "

ezt is benézted. Nem akartam 100++ pénzt kifizetni a hengerért, ami szerintem érthető. De megérte várni, az ár töredékéért szereztek nekem tökjó hengert. Miről is beszélsz?