Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gecco figyelj!
Nem fikáztak a kollégák csak azt akarják tudatni veled hogy ha hangyafasznyi tudásod nincs a motorokrol akkor ne vegyél RS-t mert megszopod!
1. nem tudod hogy kell karbantartani!
2. nem tudod miböl milyen és mennyi kell bele és mikor kell cserélni...
3. vegyél inkább egy szimot
én úgy tudom hogy nem alu vázas, de ezt nekem még geri mondta annó vagy 5éve :)
Kurvajó gép, de ha nem értesz hozzá ne vegyél mert szopni fogsz vele. Ezt már úgy értelmezed ahogy akarod. Egyszerűsítve, ha nem szeretsz szerelgetni, odafigyelni, nem értesz hozzá, akkor alattad szar gép lesz. Ha odafigyelsz rá, szerelgeted, karban tartod, ápolgatod, akkor alattad kurvajó gép lesz.
Bocsi elirtam , de miért kell fikázni a másikat ?!Nem értek hozzá de szeretnék venni ! Valaki azt irja ,hogy hűde jó valaki meg ,hogy mekkora szar ,......Akkor most melyik az igaz ?
ezek a régi gépek voltak a zsírok...
Jó gép is volt!
Csak kissé pénznyelő.
Öregek ezek már nem szabad tartani őket csak a pénzed viszik.

Attól függetlenül bármelyik msáik 125-ssportgép mellé odaállt bármikor és nem vallott szégyent
Sztem mondjuk Tyt gépét Arrow ide vagy oda szét sz.patta volna Puszi
Apád f.sza van acélból A lengővilla meg a váz is alu
Persze h be voltam sérülve.... Azért ez a 123-as már keményebb gengszterautó mint a Lada bár én azzal jobban tudok menekülni mert ha nagyon kell akkor ráhúzom a szivatót és nincs ellenfél.... Múltkor Rs Octavia nem ért minket utol a belvárosban.... Jocival épp mentünk a védelmi pénzért a Natixhoz csak nem kellett volna versenyezni az ukránokkal a lámpánál erre seggünkbe álltak a zsaruk.... Ne féljetek adtunk nekik Joci kidobta a két k.rva nagy virágycserepet virággal együtt amit anyák napjára vettünk a mutteréknak azon fenntakadt a zsaruk Octopusa mi meg driftelve a Fashion Streeten végig a vonóhorog kicsit be is figyelt Andy Vajna boltjába rá is akadt egy 400ezres kabát..... Jó délután volt nem Joci?
Sajnállak... Remélem előkerülnek a gépek!
úgy értem 2T-ben...
szerintem a mai gépek nem arra vannak kitalálva h lépést tartsanak a régiekkel!
Nekem speciel tetszik, de elavult az tény... amúgy meg újonnan se sportmotornak tervezték, és sose mondtak róla ilyet...
kicsi, olcsó, gyenge, elavult, szoci, ronda,de azért jó.
Az 1-2 éve még elhivatott ETZ fanok is az árokba dobnák bele ;))))))

egyébként viccen kívül jó motor az, csak nem arra van kitalálva hogy a mai fiatalok lépést tartsanak vele az újabb gépekkel..
Tudod mit, 125ös mz kicsi ócsó
gilerán acélból van a váz muhahahahaha
dehogyis az nagyon exkluziv motor, a vásárlóköre meg unikum emberekből áll, akik szeretik a szépet a jól tervezett formákat és a márkát! És A-ból B pontba hajtanak
Nsr hajlamos termoszhiára, tzrnek elektronikája gyenge, rgnek power szelepe szar.... gileráról nem tudok sokat, de biztos annak is van valami baja
azért írtam a végére, hogy miért vagyok feszült.. 4 re megyek :(
én is ma egész nap a könyvtárban fogok rohadni... :(
jól van Tyt nem kell olyan komoyan venni a dolgokat:)
hehehehhihihihuuhuhuhuhuh lassan tényleg kiröhögöm a belem a hasonló poénoktól.

érdekes mód amióta be van karburálva, akárhogy hajtom széjjel, semmi baja nincsen..... ENNYI. kopkop :)))

kibaszott Adó vizsga :(
inkább legyél oyan mint Tyt, aki megragasztaj 2X és ráfogja valakira
Gecco,aki Rs-es miért lenne szar?
Vagy simán az RSre gondolsz, csak nem tudsz írni? Nos az RS sem szar, sőt egy kiváló motor, csak ha nem értesz hozzá nincs értelme megvenned, csak rontod az átlagot. Nem hiányzik nekünk se még egy srác, aki info nélkül vesz egy RSt, megragasztja, aztán jön ide panaszkodni h mekkora szar a gép.
Ez van, csak A val lehet vezetni, vizsgázni meg azért nem tudsz vele, mert vannak szabályok hogy vizsgázni mivel szabad, asszem aknál 250 anál meg 400...
Ekkora szar az összes RS es?Akkor mit érdemes megvenni ?Gilera Sp01?