Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondtam pöcsfej, élőben válaszolok minden létező kérdésedre. Amíg nem állsz ki elém, addig ne várj tőlem semmit. Az meg hogy ki ad neked igazad, pont nagyívben leszarom
látom hogy dagadt, de akkor ne erre a motorra üljön... akkor sem normális egyébként! lasabban gyorsul az ok, de a 160 az í]y is ugyis pffff...

ja és balázs motorja... te is tudod hogy rossz példa.. nem csak a rendszertől megy az úgy
badam szerintet mennyit csal azt órád? ha szeretnéd adokk kölcsön msűszert és meg fogsz lepődni
most rsattta órájáról ne beszéljunk
tyt te vagy szánalom még mindig nem kaptunk választ 1-2 kérdésre. furcsa módon csongi meg dadis is nekem adott igazat... neked nem sok mindenki! talán azért mert hasonló véleményen vannak hogy a semmire nagy az arcod...
nemismerem őket.
már mondtam hogy homokos vagyok...
csak aztmondják mások....
szted tyt hány kiló:D:D
és szerinted zsolti normális az hogy 160at megy tyt motorja arrow rendszerrel? mert szerinem elég szar...
hali mindenkinek

zárszettet keresek derbi gpr-hez. Az apriliáé egyaz egybe ugyanaz. Van valakinek eladó? gyújtáskapcsoló+ülészár+tanksapka zárral. külön tanksapka is érdekel. de azonos kulcsokkal kellene.
a gömbölyű rs (2000-től) de az új rs-é is jó. azt viszont nemtom hogy a régebbieké milyen de ha ugyanolyan akkor az is jó.

aki tud segíteni lécci irjon
ddd mert modell csaja van?:D ismered a nőket mi?
nah mr yamaha ilyen gazdag gyerek?
ráadásul asszem modell
pfujj jtényleg? 1 nőt? gusztustalan....
ott a válasz
vagy van uj és egésznap őt tömködi
van új csaja
lehet siratja a volt asszonyát....
nemigaz nem vágod ki az?
Idősebb nálad...töki....
persze a crxes is magát nézi:D
jah elképzelem városban 2.ban huzatja a járatós rst 13-14ezres fordulaton felfekszik a tankra...nézi magát a kirakatba miközben szőke csinibabák mosolyognak és motyogják h. ki ez az idióta? és kijön elé a krokodil crxes szomszédja:D
igen főleg itt az rs fórumban
asszem elutotte a krokodil crx....
ha az, akire gondolok akkor nem, nem szokott. De mondom, nem tudok biztosat :) az is lehet hogy valamelyik skizofrén...
régen láttuk mr yamahát
NEMFOG!
kire tippelsz?
irogat ide?
tippem van, de nem akarok gyanusítgatni senkit. Ha bátor, egyszer úgy is odajön hozzám és bemutatkozik, addig meg csak nevetek rajta egyet... :)
de tyt konkrétan tudod hogy ki?
lüld má el sms please ha tudod :)