Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!27.-én reggelre feltörték a garázsomat és ellopták az arnyszínű Keeway robogómat és az Aprilia rsn125-met.Egyedi fényezésű,pollini tuningos blokk,sötétitet és törött volt a plexije.Ha valaki bármit is tud kérem értesítsen.16éves korom óta imádom a motorokat és ezekre gyűjtöttem.ja és a tolvajok magukkal vitték még az ezüstszínű Shark sisakomat és a Spyke bőrruhámat ami piros fehér fekete volt,meg a tanktáskát és a Berick kesztyűmet is.0630 5900655 Szilvi
helló mítógeri
neked volt mvx 250ed? ja feltudnál venni msnre?
ETZ-t akartam írni csak kicsit fáradt vagyok már... :)
Miért nincs szerkesztés gomb?
Igen, RS csak A val vezethető, mivel A korl. 0,16 kw/kg -ig van az RS emg 0,165.... És amúgy a 125 ös EZT 11kW kb. a technika fejlődik, a rendszer nem...
elég elbaszott rendszer ez a jogsi rendszer.

Én amikor az Ak jogsit csináltam, az RSel akartam letenni. A közlekedési felügyelet nem adta rá az áldását, merthogy:

Az RS 21 kw és 125 ccm. Mivel 11kw felett van nem lehet A1, de mivel 125ccm ezért nem lehet Ak! Egy kategóriába se fér bele :) Viccesen hozzátenném a súly/le arány szerint meg nagy A tudtommal.

Na mind1, a közlekedési felügyelet véleménye szerint egyetlen egy jogsit nem rakhatok le az RSel, mivel nem sorolható tisztán kategóriába. Ott lőném agyon az összes faszfejű gennyet aki nem törölte még el ezt az egész 1956os szabályozást...
Az egész magyar KRESZ egy elavult hulladék valami, tele idióta értelmetlenségekkel, régi elavult szabályokkal, és minden finomsággal.

És a rendőr bele fog kötni mindenbe amíg megteheti... ÉJJEN
Akkor tényleg csak én találkosztam nagy tajparaszttal....
Pedig motoros volt... Aprilia RSV-vel rohangál rendszám nélkül....
Engem hetente megállítanak a rendőrök, osztrákok is, 18 kw-van a papirokban, és nem foglalkoznak vele..MÉG. Azt mondták majd 2009-től. (én is vártam nem egyszer a csekket)
Ez hülyeség ne is haragudj :)
Engem pontosan azért jelentettek fel mert az RS papírjaiba nem 11 hanem az eredeti 21kW van írva, és kaptam is a büntit jogosítvány nélküli vezetésért. a rendőr MINDENT néz, csakhogy megbaszhasson.
Sajna ez ilyen világ.
ennyi.
bár én a buzikat is szeretem! minnél több van annál több punci jut nekem :)
Na azt gondoltam, és reméltem!
NINCS NAGY VISZONYITÁSI ALAPOM! DE NÉZZ MEG MONDJUK EGY 92 ES MERCIT MEG EGY 92 EC VECTRÁT... jah a caps lock :) volt 124 esunk és nekem nem jott be belulröl. most nem a prémium mergákról beszélek...
régimódi? azt azért nemmondanám az viszont teljesen igaz hogy a régebbiek töbet bírnak
ÉN FENN A KÉÉÉZZZ!
nem feltétlen azért. hanem régimódi a belsejuk szerintem. meg már nem olyan megbizhatóak
És a puncikat?
nagyrészt ja.
miértnem szereted? kicsit drágák mi?
nekem vót 1 hát olyan szervója és féke még egy autónak sem volt amiben ültem pedig volt már 1 pár... a mostaniakat nem szeretem...
én
ki szereti a merciket?fent vannak a kezek?
wtf
asszonnyal szent a béke?
lááátad volna Joe-t milyen hisztit levágott, hogy nem a mercibe ült :) tiszta frusztált lett.
a merci kölcsön volt a 123-as mert csak azon volt vonóhorog:
de az a 4lada csodákat művelt mi?