Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem azon 150-volt...mekkora megy még rá normálisan? 165?
Körülbelül mint a Mito-éra
rs felnijére milyen széles gumi megy rá maximum?
aprilia 50-80-125ccm bontott alaktrészek eladók:kerekek,blokkok(50ccm-am és rv,125ccm-rotax 127,123,122),gyujtások,idomok,vázak kiegészítőjk stb.hívj vagy írj:0630 2692-998,vargaszabolcs@net.info.hu. ugyanitt keresek red rose 50ccm-hez alkatrészeket,vagy hiányos sérült,motothibásat is.
sziasztok !
Valaki tud megoldást ,hogy lehet legalizálni 125ös motort ?mert venni akarok egy aprilia RS t és nem tudom hogy melyik érné meg jobban 125 vagy 50 ?!vagy ha tudtok valamit hogy mik lehetnek a bajai ezeknek irjatok köszi!
Legközelebb bicikli és brümmögjetek hozz

Valamelyik nap állunk haver előtt, dumálgatunk... Én + 2 haver. Ugye 3 autó. Egyszercsak annyit hallunk, hogy WRAAAAMMMMM-WRAAAAAAAAMMMM-WRRÚÚÚÚÚ CSATTTT.... 2 perce néma csend, haverom álla leesve. Egy kiscigánygyerek telibeverte a kocsiját biciklivel Én majd meg szakadtam. Aztán jött az apja és mondta, hogy majd segéjből kifizetik Haverom hülye fejjel meg még a gyerek nevét se kérdezte meg Bebukta...

További szép Wrrrammm-Wraamot
JAh bazzeg mert és a 120-as Skodához vagyok szokva azon nem lehet rajtahagyni...
Erre a nagy kapkodásban mikor rohamoztuk a szalont rajtamaradt.... de szerintem a szivatót is túlhúztam és kicsit sokat kapott a gép... Emlékszel hogy dadogott durrogott a leszakadt koppány kipuff? Az volt a világi gép a jó kis kereklámpás hátsó szélvédőnél reluxával..
Mit toltuk mit toltuk? Emlexem mindenaron te akartad vezetni. Azt amugyis miattad kellett tolni te hagytad rajta a vilagitast.
4 lada meg egy 123-as merci
Én megondtam bassz h van garancia csak Tyt volt a béna





De baaaazzzeg Joci ne is monnd a kurvv Ladát mit toltuk menekülés közben
Jó hely ez a Natix
ridhat adamfzr is megigérte h lejon akkor a natixhoz, de inkább elment forgatni.. a kis volumen :)
moast röhögsz rajta de én paráztam rendesen. ráadásul mikor bekelett tolni utánna az egyik ladát...
hát ez jóóóóóóóóóóóóóóóó
FENNNAKÉZZZZZ
Itt ki idóta? FENNAKKÉÉÉZZZ
nincs is barátnőm :)
kimondta hogy nem szerettem ?
amúgy is ez 2 emberre tartózik nem egész Magyarországra .... az egy dolog hogy te felrakosz képeket amiket sztem a barátnőd nem is tud de ez a te dolgod ... na mind1 :)
éánse a képre értettem. általánosságban....
zeneileg gondoltam ....
a képre nem mondtam hogy nem jók, mert jók :)
mikor lépsz a "szeretem a pinát" korszakba?
értem, de már túl vagyok ezen a korszakon
megvan csengőhangban is...
mp3
hidd el nemhagyta magát,,,
a natixban ugy megverte a gyereket hogy felvuggesztett börtönbuntetést fog kapni de még nemvolt tárgyalás. 4 ladával mentunk oda meg egy 123 as mercivel! nem akartunk mi balhézni, csak mondták h erre nincs gari
próbáltam csitítani de nem ment. ezért nem lett garanciális csere. 2 motort fellökött azokban is kár keletkezett.
bazz láttd volna hogy utötte azt a kis gecit.... nemkicsit elborult az agya.. a másik meg nemhogy segített volna a kollegájának elment rendőrt hivnni...
azóta is várom az idézést... 1x még visszamentunk da akkor máer csak 2 ladával, de már nem voltak kott csak 2 rendőrautó...
nekem régen ezen csörgött amikor apám hívott csak szervízbe kellett vinni a telót aztán elveszett ... anno