Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tyt jól beszél!én sem értettem hozzá jöttem le motorfékkel mátrából... mehettem gariba intézni a szorulást meg megragadt a saját hibámból....
persze garui nem volt...
egyébként nem leszólt, hanem igen finoman felvilágosított. És kibaszottul igaza volt. Ha nem értesz hozzá, NE vegyél rs125öt, mert csak szopni fogsz vele és szopni és szopni és szopni.
Kurvára oda kell rá figyelni, mocsok mód karban kell tartani, észnél kell lenni minden helyzetben, és ha nem értesz hozzá és nem érted mi miért van, akkor könnyen többszázezres kárral nézel szemben.

Ha problémamentes motort akarsz menj át az YZF125R topicba!
nem sokszor ha értesz hozzá.
ami 125 ös azt vezetheted a rendőr nemfoglalkozik azzal hogy mennyi van beleírva
Sziasztok!

Olyan problémám van ,hogy vettem egy Aprilia RX 125ös mocit és a forgalmijában 15kw van írva.Ez akkor már nem is vezethető A1es jogosítvánnyal?
Hy! rsatta nem kell leszólni mert nem értek az rs-ekhez! csak 1 kérdés! sokszor van motorproblémájuk az rs-eknek?
én?mikor?
nemtudom, de lemérem, megnézem, lecsekkolom mert mostmár engem is érdekel :)
Bagi gyere msnre. láttam kerestél
tök mind1 melyik paicra gyártották mindíg ugyanolyan széles felni volt alatta meg nem mondot hány col de nem váltottak sose, egész véletlen nem /70-es gumi van a haverod motorján vagy valami személy autóra való /60-as? Gumi téma meg szerintem, rensport, D208 Gp, D209 Gp és be is van fejezve, talán még Dragon supercorsa pro de ennyi
ne vegyél rs-t ha nem értesz hozzá.
halihó! milyen problémái lehetnek RS nek? nem vagyok nagy szakértő csak nem akarok belenyulni semmi szarba !létszi segitsetek!
hozzáteszem német import, és power nélküli verzió volt.
nap:)
A faszt szereti mert minden a faszát veri
hát az szar ügy. Itt az ismerettségi körbe minden fajta rs 125 van (94,97,98,03,06) és ugyanolyan széles a felnijük. de egyébként a gumi tipusától is függ hogy áll rajta a gumma, pl felraksz egy 150/60 d208gp-t az inkább keskeny lesz és kurva hegyes,és felraksz egy szintén 150/60 michelin pilot sportot az meg széles lapos kockás undormány:)
van egy haveromnak rs125, '9x évjárat, a gumi az tényleg 150es, csak a felni sokkal keskenyebb mint az enyémen. Atom össze is húzza a gumit
92-2008 ig mindegyik rs-t 110/70 és 150/60 gummával szerelték. af1eken volt 130as
ezzel nem értek teljesen egyet...
92-től(92-ről gyártják az RS-t) 150 van hátul.
habár ha nem szeretsz, csak egyenesen menni, akkor rakj rá széleset :)
évjáratfüggő. 130-140-150. Az újabbakon gyárilag 150es van. Ennél nagyobbat totál értelmetlen rárakni.
azért akarja eladni mert kocsit akar venni,a motorozást kicsit pihentetné, ennyi az oka
Mitonál a 160 már befigyel a láncba