Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

halkan megkérdezném Kedves Dede István, mit szóltam én be neked? tudtommal egy rossz szót nem mondtam rád, ha meg bármit úgy értettél, nem úgy gondoltam. Akkor meg mire is a nagy felháborodás?
üdv
persze, hogy alattam ragadjon meg mi?
vali tud ebayről rendelni amugy?
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISA...

engem letiltottak...

ha kifizetem elöre akkor megrendelné vki?
Én megyek csak mondanod kell konkértumot. Az rs iskolásokkal mennénk? Mennyibe fáj? Biztositása dij ilyesmik? Aztán mehetünk
mondom én tuning hogy akarsz te valamit Aszitól...
talán 1 kis rutint
és a vicceim? sajna ez vagyok én aki szereti a pinát.
majd ha 1x lefekszel 1 nővel te is szeretni fogod.
bár nembiztos
MIt fizetsz egy fasza Rs-ért hogy használhasd?
Én azt hittem nagyobb lessz a lelkesedés-e témában.
nem szeretnék én semmit, inkább próbálok arra törekedni hogy legyen másik gépem. néha a vicceid hülyén jönnek le itt a fórumon .... :S
egyébként jah semmi gondom nincs Aszi-val mert többet tett a motorsportban mint én :)
ennyi...
tuning csak szereti a faszt...
igen tuning te nem mernél mert beszari kis puncsos vagy!
csak nemgondolod hogy kölcsönkérnék akárkitől is motort... azé az nem kis felelősség
sztem Aszi vágja hogy ez csak hulyeség amit irogatunk itt 1másnak:)
de legalább kiderült h felnézel aszira :) biztos szeretnél töle 1 kölcsön motort :)
bocsi nem értem kivel nem mernél hogyan?
Az 1 kicsit nehézkes sajna ingyen nem adhatok senkinek motort bármennyire is szeretnék.
jó hogy nem 1 karton kóláért már nem ? pff ..... azért megmondod ám neki hogy mit hogyan kell .... én nem mernék vele így beszélni :)
értem. én nem akarok bérelni. adsjál nekem kölcsön 1 motort mehetsz elöttem h ennyivel szabad mennei. nah? és kapsz 1 karton colát.
Az igazság az hogy csak végzett tanulóknak van lehetösége motort bérelni ,ami úgy müködik hogy a 2 órára 20-e forint a bérleti díj és a törés kárt te fizeted!
És hová lett az a kék a képekről?


a képeken ottvan!


csak már nem az enyém!
el kellett adni mert nemtudtam fizetni a rezsit.
jah keresek egy olyan mszp-s szavazót aki a családom többletköltségeit átvállalná...
csak kölcsönbe add a pályára a gépet. a colát én örökbe adom nah?
És hová lett az a kék a képekről?
nekem nincs! viszont motorozni sem tudok. na adj má 1 gépet nekem. kapsz érte 1 karton colát
Azt nem mindenkinek van saját rs-e azzal
Aszi adsz motort is ? :)
Sajna a szerzödésünk szerint csak RS-el mehetünk fel de megnézem mit tehetek!
Aszi én is felmehetek az Ns-sel a ringre ?
Helló srácok látom megy itt a marcangolás meg az anyázás, miért nem küzdötök meg egymással a Ringen?
Én adok nektek lehetöséget valami jelképes összegért és mindenki megmutathatja micsoda fasza gyerek valójában. Elvégre ez 1 motoros fórum, nem 1 K1_es!
Fasze csinalod itt pluszba a feszultseget