Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia tyt!

Olvastam az rsv forumban a hpzzászólásaid a garanciával kapcsolatban, hogy az valójában nemlétezik meg stb. Hát minden rizsa nélkül veled jól kibasztak!
Én is úgyjártam tavaly mint te, besült a moci, bevittem a szervízbe. Ők felküldték az inportőrhöz, és kaptam is az új hengert+dugattyút. Igaz 2 hónap volt, de mivel ez szezon végén történt nem igazán izgatott. Amúgy utána néztem, garanciális meghibásodás javítására 1 hónap van, ha túlcsúszik, bátran fordulhatsz a fogyasztóvédelemhez.
2. dunakeszin.... szervízben, vhogy sikerült elrontaniuk a műsuerfalamat. az össz km állás 73ezer volt. Na most eztis kicserélték garanciában. Olyan nincs hogy a garancia csak reklámfogás. Ez 1 törvény, nem a szervíz ahova hordod, vagy vitted dönti el hogy garanciális-e a javítás vagy nem, hanem a gyár, mert ők vállalják.
Szóval ha bárkinek gondja van, szépen követelje a jogait, mert ami jár az jár. Nekem eddig az rs meghibásodásai 0ft-omba kerültek!
Az új rs-eken hátul is fém fékcső van?Van értelme hátulra a fémnek?
http://www.hasznaltauto.hu/2080439_aprilia_rs_2007
arrow járatósan,hölgy,tulaj natix
http://www.youtube.com/watch?v...

ajánlom a munkavállalók figyelmébe
Az enyémen buktam egy picit, sztem jó motor volt, nem volt baja(miután megcsináltam) az oldala nekem is csuszott volt, mégis elvitték. 12xxxkm volt benne, mondtam a gyereknek, hogy ennyi azt fogta és vitte. Én annyiban jól jártam, hogy nemsoká' veszek valami egészen nagyobbat, de amugy szerettem az rs-t is.
Akkor jól tudtam...
28
Ezen az új rsen mekkora karbi van?
Az én rs-emet ötésfél kilóért vitték el pályaidommal ... Most elvileg Pécsen van
de a sérülés miatt nemveszik... inkább olyat vesz a kis hulyegyerek amire felül azt megy nemérdekli h 1 nap alat lefényezik. ird oda h a dugóban 4 ezer km van!
Dugócsere 12000-nél volt mikor megvettem! Amúgy meg a sérülését kivéve teljesen patika állapotban van!
me minnyá dugócsere meg sérült ezé
nem komolyan mondtam ezt az egészet, ha ilyen anyagot szeretnék kivonni, hamarabb tenném növényből mint állatból :))))))
Drogot akarsz csinálni? Nem egyszerűbb eladni a békát? És akkor aki be akar állni egy kicsit mindig lesmárolja
pszichedelikus béka. Mellesleg szerintem a királylányos sztory is innen jön. Királylány fogta a bufo-t, megcsókolta. A bőrén lévő hatóanyag beoldódott a királylány nyálkahártyájába, entheogenikus/pszichedelikus hatást kiváltva. Jöttek a haluk, királylány a békát királyfinak látta. Tiszta sor :)

Ez a nyúl... tök ari, de az első képen olyan mintha egy kitömött plüssállatot megszálltak volna az ufók, szinte látom rajta h gyilkolni fog az éjjel kisérteties feje van
hmmm még nem láttam. Remélem pörög vele valamikor a srác, kéne menni egy versenyt :) Most el vok szállva a géptől, kurv@jól megy :) Tegnap szegedről visszafele viharos oldalszélben is megvolt a 160 alattam, lenyomtam egy cagivás havert 40ről gyorsulva kettesben (125ös enduro, pedig rövid az áttétele)... Csak sajna nincs benzinkutam, le se szállnék a vasról :)
Ez az én gépem
Hát nemtom miért nem viszik el! Érdeklődő sincs nagyon, pedig jó állapotban van!Eléggé meg van állva a használtmotor piac!
Eléggé gusztustalan szerintem
Bár ez legyen az én magánvéleményem
Honda napra nem megyek
Különben sincs gatyám, így fel se engednek
Ezeket miért nem viszik el, ez már január óta fennt van mégse kell a kutyának se, az enyémet 2hónap után elvitték
Pont ilyen mint ez:
http://www.hasznaltauto.hu/1529556_aprilia_rs_2002
Nem, olyasmi a festése mint a Vasba az RSV-nek.
AHA! Hát köszi szépen! csáóó
Nem tudom mit tud, azt tudom hogy béka