Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

írd be a címed petya, felveszlek
Mert nem hagyjuk ha nem tetszik ellehet menni
Joci,te ugattál be h gyülünk,és csirkebox lesz.nem én kostolgattalak.tehozzád nemszóltam.Mostis te kostolgatsz.akkor meg miröl beszélsz.nem békítő show kell ide.Dede beszólt Tytnek ,aztán itt az egész forum védőhadjáratot indít.és ilyenkor jön hogy mindenki hozzáugat.És jön a csirkebox,meg kiszereti a pinát fennakéz. Mérnem lehet hagyni hogy Tytnek beszóljon Pista.
Tudom már mi a baj...nekünk is kell egy olyan mint a női forumosoknak www.motoros-szivek.hu
Mitogeri a 40 kilós szájhőz most mi a faszért oltogatsz te is engem?
friderikusz békitó show kéne ide
mondjuk ebben a tizenéves korban az sem segít, nagy még a bizonyitási vágy....
Ez is egy felfogás.én meg pont azt vettem észre,h akik versenyeznek azok nem ugatnak be itt minden faszságra.Kicsit visszafoghatnád magad nem kellene általánosítani.
Joci a legnagyobb arc!Békísd már ki őket a "ki szereti a pinát jel mondatoddal(Fenn a kéz)
"
hát,az a szerencsénk,hogy te ittvagy,és azért valahogy emeled a topic színvonalát.
Fucky: ha te nem ugatsz a pályázókra,hozzád se szólok.ilyen rém egyszerű.
Akkor te is az leszel?
Amugy meg rohadtul nem értem minek nagyozni, hogy ti versenyeztek és ti mindent jobban tudtok és mindenkinek beszóltok. Versenyzés= bekpézeltség.

Imádom az ilyen embereket, rögtön nekiesnek mindenkinek...
Ha ez Fuckynak mondtad...sztem nem voltál ott nem tudod mi volt..!Megint csak odajutunk h akkor miért kell csesztetni a másikat...!HA nem neki szólt nemis szóltam
Akkor szia. De ne itt toljátok. Menjetek a saját topicotokba. Ennyi
gyrünk gecci látom csirkebox lesz :) baz itt mindenki olt mindenkit mekkora istenkiráycsászárok vagyunk
szánalom az apád fasza.szánalom egy friss motort 300méter alatt összeakasztani.Pályán motorozunk mert nekünk így jó.az a szánalom amit ti nyomtok itt.
már megint azt kérdeted hogy szereted-e a pinát?
elvileg elment kiváncsi vagyok a véleményedre..
07! van msn-ed? ha jösz szerdán ringre akkor meg kéne dumálni, hogy hol találkozzunk
Az rs nekem full gyári, 1-2 "apróbb" karcot eltekintve
Gyári gumival nyugodtan lehet pályára menni, a mi szintünkön. Én még sose csúsztam meg az rs-el.
Sziasztok!

Aki jár kakucsra el tudja mondani nekem, hogy ottda mit kell vinni? (pl: jogsi, bőrcucc stb...)
itt a mail-em írj nyugodtan. Versenyt nézek, nem telefonálgatok. spracingkukacvipmail.hu
fenn a kéz
akkor jó már megijedtem...
féltem hogy megakartok verni:(
sajna pisti még a cimem is tudja :(
Ez nem neked szolt te jo arc vagy Téged szeretünk
Ringre ki megy szerdán?Fenn a kéz