Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát nem
Ezt azért mert aranyos, barátnőm unokaöccse tart nyuszikat, kajának meg a bőrüket is le szokta nyúzni, elég jól keres vele... de én nem tudnám csinálni...
Ha minden igaz,nekem is ő csinálta a perselyezést.Korrekt áron,csak várni kellett.Eddig semmi gond nincs vele,(kopp...kopp...)bár be is cseszne,ha 1.200 km alatt baja lenne...
Geri Zirc mellett mondott egy manuszt, a neve Vitman István, száma: 30 956-4249
Vdani, bufo alvariusról hallottál már? Bár nem éppen nyúl.
Ki kéne találni hogy lehet kivonni a hatóanyagot a nyálkából, és jó pénzért eladni :)
ELKELT
tegyél már mellé egy karórát vagy valamit, hogy lássam a méretarányokat!

akkor ezt se étkezési célokra tartják, mi?
Ja meg ismertek még a nagyszülei is, akár kiállításra is vihetem, van papírja, már be is lett oltva, drága lett volna, de anyám barátnbőjétől kapta... mert ő tenyésztő:p
Képen nagyobbnak látszik, nem lesz sokkal nagyobb, ez a legkisebb fajta, persze azért nő még...
Ez nem olyan mint a tengeridisznó...
a vérnyúl

és ez ekkora is marad?
de cukor
Már tuti nem lesz görényem, megleptek egy törpenyuszival , iszonyat jópofa és elég okos kis jószág
Nekem eddig jó munkákat végeztek, de ilyen problémával nem mentem még hozzájuk...
milyen színű? mert a királykék rses srác átfestette a gépet valami sötét metálra, nem e rá gondolsz?
Jó de a postaköltséget is belevettem
Mi kerül a hónoláson annyiba? Itt nyíregyházán 2000Ftért csinálják....
Nah vásárhelyen van egy új RS-es, vagyis az RS olyan 2002 körüli, csak itt új. Sajna nem az enyém pedig pont a kedvenc festésem.

U.i.: Elektro vizsgám 4-es.
upssz peti af1-nek ment
123-ast tudok adni de megkell honolni mert egy pci részen kikopott, de fasza kis henger Daroczy Attilla reszelte. 30 és én fizetem a postát és még kb 5-6 ezer a hónolás
DE miért akarja eladni mikor még 2hónapja sincs meg neki?
srácok aki véletlenül érdeklődne az rs iránt az nézze meg a linket és az ott található e-mail címre írjon,mert nem az enyém a motor haem haveromé, csak kitettük ide is
Odais jarunk de ez most balaton feelinges akart lenni
ki jön egyébként holnap innen honda napra?
annyit tudok h rocky igen, és joe-z már megint nem:D
más?:)
e-mail?:)
ott a telefon, minek az emaillel tökölni. felhívod őket és megmondják biztosan! árat nem tudok. de van még egy jó hengeres valahol balaton mellett aki qrva jó, mondjuk nem tudom h ő csak perselyez-e vagy javít is. a nevét sem tudom... dadis meg mitogeri vágja.
Dugót ajándékba nem fognak adni:) viszont van nekik sokfajta azt tudom, ugyh kérdezz rá, sztem a normális méretekből biztos lesz nekik!
Bencce! Kb mennyiért csinálhatják meg ezt? Mégvalami...az oldalukon nem találtam e-mail címet, esetleg Te nem tudod? Az van, hogy messze lakokBp-től, így ha elviszem nekik, vagy elküldöm, addigra tudnom kéne mibe fáj ez nekem. Dugót is adnak ott hozzá?
Lehet sok a kérdés, bocs, csak még nem vol részem ilyenben.