Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Érdemes szerintem beoltatnod magad.Igaz lájm-kór ellen nem véd, de az antibiotikumokkal kezelhető.
de engem kiskoromban azzal riogattak, hogy volt valami nagyon sikeres magyar tájfutó-nő akit megfertőzött egy kullancs és kb. lebénult és ez végetvetett a sportkarierjének és azóta is szenved az utóhatásaitól.
ne szarj be, én beszedek évente minima 5 kullogót, az emberre fertőzőek jóval ritkábbak, mint az állatokra veszélyesek.
Szinte az ország egész területén babeziozissal fertőzőttek(ez egy randa auto immun betegség) de ez csak az állatokra veszélyes(konkrétan halálos) kór, az emberre is veszlyes fertőzést terjesztőek ritkák.
felnije nem vmi szép
az új BMW M1-et láttátok már?
ja, jól megoperáltak

annyit mondtak hogyha pár év múlva foltok jönnek elő a lábamon akkor fertőzött volt a kullancs, viszont akkor azonnal menjek orvoshoz, különben megszívom. Ez így tök megnyugtatóan hangzott.
elég szépen dolgoznak és qrva nagy a tapasztalatuk!
Oké. Köszönöm
Helló!

Nemtudom, ezek valószínüleg nicasiloznak. Nah mind1. Ha rám hallgatsz akkor a leggyorsabb az az, hogy veszel egy használt nicasilos hengert (talán a legjobbis? Nah majd leugatnak itt ) + rendelsz egy dugót bele (pl pinkmotors). ÉS akkor egy héten belül minden nyűgjét meg tudod oldani. Így ez max 65 ezer forintból megáll dugóval együtt

Troják Zoli: 06308557633 Neki sztem van henger, használt jó állapotú ?olcsón?. A dugót pedig, ha megrendeled akkor másnap már ott is van

Remélem segítettem
Aha. www.mforce.hu . Ide írtam e-mailt, azt mondták megcsinálják új állapotúra a hengeremet, 70.000-ért. Most nem tudom ebbe a dugót is belekalkulálták-e, valszeg nem. De ha visszaírnak, megtudom. Szeretnék még a nyáron motorozni, valami gyors, és viszonylag olcsó (de jó minőségű) megoldás kellene.
Helló!

Ez elég csúnyán kapott. Vagy perselyezés, vagy újranicasilozás, vagy csere. Én inkább az elsőben és az utolsóban látok fantáziát. Táboriéknál elvileg tudnak perselyezni, de jobban jársz, sztem, ha 30-35ért veszel egy használt nicasilost. Megmondom őszintén nekem még nem volt perselyes hengerem, hallottam róla jót is, rosszat is. Amikor nekem odakerült a sor, inkább vettem 30ezerért egy használtat,ami szép állapotú volt és nicasilos. Jah perselyezés olyan 20-25 attól függ (aztmondják 25 alatt jót nem kapsz )

Üdv: Pisti
Mit lehet kezdeni ezzel a hengerrel? Kb. mennyi lehet a javíttatása?
Hello! Van valakinek tapasztalata a Tábori tuninggal? Hengeremet kellene megcsináltatni. ti hova szoktátok vinni? Sérült a nicasil.
Nem tudja véletlenül valaki, hogy hány köbcenti az rs hengerfeje? (préssávostul)
Tudok neked eladó A3-t egy barátom szívesen megválik tőle mert egy pénznyelő trágyadomb az egész. 1.5 éve vette azóta már jópárszor hagyta ott az út szélén. Nem ajánlom. Mondjuk ha még valami újabbat vennél 1-3 éveset akkor talán de az annál régebbiek elég szarok sztem
NA visszatérve!
Igen am Zsolti RS-e volt! A bizonyitvány faszás lesz 4.4 lesz az átlagom! Hoppá hoppá
CSak van most egy másik lehetőség meg van egy Mito II is és a 2 motor nem fér meg! A mitoért nem kapnám meg az árát de az Rs-t nyugodt szivvel adom el h aki megveszi nemlesz vele gondja! MEg ha minden összejön akkor egy A3-as Audit vennék!
Amúgy most hoztam haza az SV-t Esztergomból kapott egy Prop-Tech speed boxot meg egy fokozatkijelzőt 1-2-3-ban tényleg erősebb
Találkoztam Rockyval ment a dokihoz a kis Cibrivel
De Joci papa minek utazol 260km-t a világvégére amikor itt van Mogyoródon a k.rvajó Aquaréna! Mi mindig oda járunk komolyan mondom egész nap le nem tudod szedni a népet a csúszdákról mindenki mint a 10 éves kisgyerekek csajok/srácok vegyesen fel-le folyamatosan Sztem idén is letoljuk a bringát egy párszor nagyon fasza!
szerinted van olyan hogy 5alatt közlekedem tartósan? Bejáratáskor :)
Aznap amúgy nem dolgoztam. Nemtom miért annyi ment csak. Elég fasz a vezetőség, azt, ha kevesen vannak basznak az egészre. Amúgy étterem annyira tré, hogy kintről rendelünk kaját, mert mi sem esszük meg azt amit ott csinálnak, még a személyzetit se. :D

ja, van amikor unalmas, van amikor nem, és van amikor már a faszom kivan. Főleg főszezonban amikor naponta átlag 5x kell menteni.
cső!
okk te tudod. sok sikert amugy
nah jó éjt holnap melo...
haverom is pont ezt mondta. de mit írjanak rá h elnézést de késett a villamos... annyira tudtam h motorral kéne menni csak 5 25 kilós könyvet nem akartam hátizsákkal cipelni...
egyébként meg leszarták volna bent, de mind1. nem para vizsga.
kérj igazolást a bkv től: kötelesek adni!
:DDDDDDDD
azt csináltam egész végig... uccsó napra azt hittem sérvet kapok és leszakad a derekam... de qrva jó volt még akartam is maradni de ma vizsgáztam ugyh szombat este haza. nagy hiba volt mert kibasztak a vizsgáról mert 15 percet késtem a bkv miatt.... ugyh írtam is a vizsgáztató tanárnak egy mailt h köszön szépen a qrva nagy rugalmasságát, ő biztos szarumán h előre látja h qrva nagy dugó lesz... pedig azt hittem legalább 1-et letudok, de mehetek a második lehetőségre:(