Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha problémád van valakivel, utcaiharc ob-ra hívod? aki nekem volt az edzőm, az super fightozott és nem reklámozta soha sehol! mester! mert nem volt rá szüksége! had döntse már el mindenki, hogy mikor kit ver állba!
Mívan fucky teis engem oltogatsz?!
A másik meg hogy szinte ezek az emberek csak pályán nyomják. Nah mind1. A szánalom legyen veletek
terembe, kecskeméten, kakucson
kecskemétre, kakucsra, visontára és több helyre járunk pályázni és még páran a fórumról! így!
na látom tombolnak a hormonok, itt a tavasz. én egyébiránt tökre elhiszem hogy mindenki erős, de akkor miért nem láttam senkit innen az utcaiharc OB-n pl? vagy akár csak egy laza sparring-partyn?
Miert lenne gond? Linkeld mar be ahogy tyt beszolt neked mert nemtalalom hogy motoroztok egyutt minden hetvegen ha kb 350 km van koztetek?
Dadis legyszi csorgess meg visszahivlak elszeretnek meselni neked vmit 06302921030
azért véd mert jó barátok vagyunk elég rég és minden hétvégén együtt motorozunk. tyt pedig úgy szólt be , hogy közöm nincs hozzá! vagy ez gond neked?
Nézzétek inkább a GP-t!
Talma 3. hely szép
Amúgy pontosan mikor is lenne ez a találkozó?
Elvesztettem a fonalat, lusta vagyok visszakeresni
Dadis! Nemakarlak oltogatni meg okoskodni de te is ugyanugy beleszolsz biztos valami erdek! Miert veded pistit?
Engem nem is érdekel ki vagy. Bunkókat nem szeressük
Rs fórum rs-em van és jogom van szólni.
te inkább a leckédet írjad mert nem vagyunk egy súlycsoport kisfiam ! ha valakinek valami gondja van velem, ott a számom és mondja el ! ne a távolból erősködjön!
Oké, köszi
Téged meg ki kérdezett........
Amugy nem akarok beleszólni, de elég buzipalánta dolgokat írtál, nem mintha zavarna ,hogy fiúval akarsz baszni, de ne itt Mi a pinát szeressük
Hát te meg ki vagy?
Fogsz egy vizes szivacsot, és dörzsis részével tölöd a gumi szélét, mert az új gumikon van ilyen réteg, ami megvédi a gumit és azt szedd le a széléről
tyt bazd szájba a jó kurva anyádat! én vállalom magamat mindig te csicska senki! meglátszik mennyire nagyszájú senki vagy ! szájba baszlak anyád hátán is te nulla! 30/ 242-8118. ez a számom te senki, és elmegyek oda ahova mondod, hogy jól elverjelek te majom! az a baj, hogy nem voltál még rendesen megverve! hogy mered a nevemet a szádra venni te dagadt gyökér! meg foglak baszni te nyomorék! szerinted érdekel a motorod meg a többi gyerek faszvakarása? tényleg mondj egy helyet, mert nagyon nagy a pofád és ideje megbaszni! csicska takony senki!
nekem elforgatta a seggét visegrádon...persze nem a bejáratós 15paci amiből eljut 12 a hátsó kerékre hanem a csuszos szar amire láncsprééé is került...de nem vészesen csak éppen hogy bejáratósan a tiéddel se cisnálna galibát
Hungaroringre is fel lehet menni Cordura ruhában...
Okés, köszi :) Hát az az igazság hogy még nem nagyon mertem közúton annyira próbálgatni a határokat, pont emiatt, mert valami váratlan dolog becsúszik, aztán én meg a kamion alá csúszok ami jön szembe...
De majd igyekszem ledolgozni
nah felhívtam az mforcesokat írták hogy 70 lenne kb -mondom király viszem-olvasom tovább belátható időn belül nem tudnak vele foglalkozni:S az arrowot ajánlják