Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kommunistáknál kártékonyabb és veszélyesebb embertípust még nem produkált a történelem. Cinizmusuk, szemtelenségük, hataloméhségük, gátlástalanságuk, rombolási hajlamuk, kultúra- és szellemellenességük elképzelhetetlen minden más, normális, azaz nem kommunista ember számára.
A kommunista nem ismeri a szégyent, az emberi méltóságot, és fogalma sincs arról, amit a keresztény etika így hív: Lelkiismeret. A kommmunista eltorzult lélek, egészséges szellemű európai ember nem lehet kommunista. Nincs olyan vastag bőrt igénylő hazugság, amit egy kommunista szemrebbenés nélkül ki ne mondana, ha ezt a mozgalom érdeke vagy az elvtársak személyes boldogulása úgy kivánja.
És ez jellemző a ma baloldalinak magát nevező simlis, mutyizó társaságra.
kezek holvannak srácok?
és használtan valakinek valamije?2005ös rs re kellene
asszem arrow és gianelli van motorline-nál... de nem 100%
Olyan kérdésem lenne h tudnátok e olyan magyar oldalt mondani ahol rs 125 kipurendszer(új) pl:arrow,gianelli,jolly
20ezres fordulat...5nél talán engeded a kuplungot
Ésszel....... vigyázz mit beszélsz, mert kitagadunk. Ilyen szemeteket meg se említs! :) 400ccm alatt nem létezik 4ütem.
Actung Actung! Mentem most egy Kawa 250 R Ninjával... geci jóóóóóóóó
ha most mondanám akkor hétfőre megjönne hozzám...vagy keddre úgy talán felhívnám fatert...
mennyi olaj kell száranként a teleszkópba? 0,7 liter?
Atta húzd a beled msn-re és ne kurválkodj!
h ne maradjon nyakamon
1 hét alatt ha előre fizetsz
lol
mikorra?
mario tudok neked 65 ért hengert Zsír uj nicasilos 122-be
nah voltam másik szerelőnél mondta hogy van ez a hüvelyeztetés...csak 2 hét mire megjön... az meddig bírja? meg hogy melegszik (vasnak szarabb a hőleadó képessége mint az alunak)?
nekem is lesz zsir uj hengerem 3 hét mulva ha elölre kifizeted
nem szólta le senki, ő úgy érti hogy pörgetni kell az RR-t hogy menjen , mentem multhéten 06os 636al azt is pörgetni kell hogy toljon mint az állat:) az R6R is ilyen.
Én nem szólnám le az RR-t. Lehet nagyobb erő van benne, mint a robogódba
azért egy rs-t meg egy rr-t nyomatékna ne hasonlítsunk már össze:):) eddig rs 125 stuntost nem láttam még, a franciák és olaszok nyomják rs 50el. de ha van 125ről videód szivesen megnézném:D
Akkor biztos jók a képek sokan nyomják rs-el olyan országokban ahol az szimszonnak számít. Lehet avval is csak meg kell csinálni hogy megfeleljen a célnak de igazad van egy RR tényleg jobban stuntra való ha át van alakítva gyárilag kb olyan lehet mint az rs-el mert alúl abban sincs erő....
a fotósok csináltak. RS nem arra való, nem is nagyon bírná , és alul nem nagyon van benne erő ahoz, hogy holtpontozni lehessen vele körözésnél meg stb. na meg sajnálnám állandóan földhözvágni. majd az RR-t:D
Gratulálok! Saját képek kerültek bele vagy volt fotózás? Ata csak egyet nem értek mért nem az rs-el nyomod a sztántot?
motorrevü