Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jól mi? kis vékony gyerek 1 fejjel alacsonyabb volt nálam mind a 3 uszásnemben ő lett az első... a csapattársam volt a kis geci :)
a gyerekeket ne keverd a gengszterekkel
a mai világban már amúgy sincsenek ...csak simlis sunyi ügyeskedők! Itt már senki nem vállalja a tetteiért a következményeket,mindíg mindenki másra mutogat
azé nem vágom,hogy 1 olyan ember aki szakmailag letett már valami az miért vitatkozik hülegyerekekkel...
én 5 :D amúgy ez csak hülyeség de te jól nyomtad...
http://sportmotor.hu/motoros_v... felteszi érted a srác hogy első utam igen...okés még nem is lenne baj ha az acc neve ne lenne smith14 és nem lett volna már youtuben kb 3éve meg sportmotoron is volt már.... most ezek mit hisznek?
őszintén gratulálok :)
de én akkor csak 10 éves voltam hehe
95 ben voltam bajnok az eb n 34 úszásfalytában aztán a kisujjam meghorzsoltam és abbahagytam:D
nem vágom 92 ben voltam ott utoljára egy európa bajnokságon...
3. lettem :9 lol és 3 uszásnemben is :) ennyi
adam itt a legnagyobb gengszter
patakparton lödözik azt ha a hallja a rendőröket akkor szaladni akar :)
pisztolya van neki... lelő baszki ugyhogy nem is mondok rola semmit
én hova tartozom?
a nagyszáju kis csicskák közé akik a pináról regélnek, de félnek tőle, meg még szüzek
nah én ebbe a kasztba tartozom azé lettem szakács h tudjak pitét sutni mert abba dugom a farkam
láttad az adalapom? persze! a kolesz az uszodától 5 percre volt, csak át kellett sétálni. meg ott volt a suli is gondolom vágod, az meg 3 percre de soha nem értem be időben:D
amikor én voltam nem volt már schilling:D
ja majdnem kihagytam moker125-t. ő a legnagyobb gengszter a fórumon!
ugyanaz csak akkor semm korrekt
voltál már a bécsujhelyi uszodában?
képzeld ott már 92 ben olyan szekrény volt h bedobtad a 10 schillinget és betudtad zárni, majd ha kinyitottad visszakaptad as lóvét
meg infrás piszoár volt ott már akkor... 16 éve :)
lol
dehogynem vannak itt genszterek! tyt, scoefield, stoppie ők gengszterek! van joe-z aki gengszteri köröben is mozog, de nem az, bár néha szeretné magát annak eladni. adamfzr szeretne gengszter lenni de senkihez nem tud fordulni segítségért, hogy merre induljon el. te még nem tudom meyik csoportba tartozol de hamarosan kiderül!
nem akartam eladni :DDDDDD
a lényeg ugyanaz, h nem tudod megvenni nem?:D
senki sem gengszter az nem itt kezdődik szvsz

miben, mikor 1 éve felhívtalakm mert megakartam venni a géped és nem azt mondtad h már nem eladó hanem azt hogy már elkelt! ebben. ezé vagy hazudós :)
miért itt mindenki gengszter ezen a fórumon?
miben hazudtam én neked?
nekem gps szerint mikor 150 nel mentem(ora szerint9 a gps 137 et mutatott...
bennce keress meg iwiwen.... megyes jószef néven megtalálsz és akkor rájössz he nem ok nélkül jövök a dumával
mellesleg nem felejtettem még el benncee hogy hazudtál nekem...
mi van joci te is jössz a sírásó dumával tyt vérbefagyott teste után:))
alattam 177et ment óra szerint hringen 12000es fordulaton a gép, mindenféle rendszer nélkül. lehet csal az óra de annyit nem h ez 170 alatt legyen nagyon.
www.megyessirko.hu
csak ugy...
tudnék én mesélni hogy mik és kik! vannak a föld alatt...
figy tyt barátunk nem könnyű az rsnek meg nincs nyomatéka mondjuk én 2 személlyel jöttem 150el gyula csaba közt nem nagyon szenvedett...
igen 160 után jön a 200. tyt te olyan hülye vagy mint az állat
Joci: boccs! nem flegmázásnak írtam!
badamocskám
velem ne kezdj el flegmázni felőlem lehetsz akárhány éves, de szólok apukámnak és a füleden keresztül baszatja meg a k... nah nem megyek át alpári stilusba. ugy oszd a lapokat, hogy tiszták legyenek. amig én nemkezdelek el oltogatni téged, és nem vagy annyira se KORREKT! hogy tudjuk ki vagy addig ne jocikámozz! nem akarok én balhézni mert még van 1,5 év felfüggesztettem.. csak azé mert ittvagy 1 napja ne kezd má el futtatni magad ennyire. azé mert versenyzel és van aki szopkodja itt a faszod mert tudjátok 1más simlisségét attól még visszavehetnél...
ja mert 200at kéne mennie
igazából azt szarod le hogy a többség hülyének néz:)
de ok.
álljon a faszom eléd. nehogy már én menjek le vidékre hozzád a puszta közelébe. te told olyan helyre a motorodat ahova való seggarc.
jocikám egy gyári af-1 el megyek neked 160at óra ide vagy oda. ez egy 2006os aprilia, rendszerrel. ide jutottunk!