Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rs125 SR50 Talma Replika

SR 50 LC 529 900,- Ft

RS 125 Full Power 1 349 900,- Ft

Várható érkezés: 2008. június eleje!
van valakinek kedve eljönni kakucsra hétfőn esetleg kedden délután?
Tyt ha esetleg visszaír az index oszd már meg velem légysziamugy mit irtál nekik?
katonai diktatúra kell ide. úgy éltem volan németországban a 20-as évektől....
ja bocs véletlenül nyomtam rá a "válasz erre" gombra :D
eladó
miben?
szeretitek a p.?
jah és izé mondom én csak belinkeltem :) me töccik...
Van amiben egyetértünk
Jól szóltál
-több nap, mint kolbászkerítés
-közös nőnek....
- nem optimális a helyzet, ezért a keresetem meg sem közelíti a kínálatot
:)
"közgazdaság, nincseken általános érvényű jó megoldások"

nekem azért vannak nagy közgadasági okosságaim:

-több nap mint kolbász :D
-közös lónak túrós a háta
-optimális esetben a kereslet kiegyenlíti a kínálatot

Hiába részben arról szól, én azt vallom nem érdemes gazdasági előrejelzéseket vetíteni, inkább mindenki nyúljon le magának egy csomó pénzt és csináljon nyaralót a balatonon. ötöt :)
hát Tyt bárcsak ekkora lenne az én gondom is :)
vajon miért nem érted utól őket :)
Csakhogy, amit llinkeltél, annak azértelmében, aki baloldali, az kommunista, márpedig ez nem így van.
Rengeteg baloldali gondolkodásu embert ismerek, de egyik sem kommunista.

A poilitika szereplői azt a faszságot sulykolják az emberek fejébe 20 éve, hogy minden politika, és aki nem ért veled egyet, az az ellenséged, pedig ez marhaság!
Ez mindössze nézetkülönbség arra nézve, hogy miképpenis kellene a világnak folynia, de ez pont olyan, mint a közgazdaság, nincseken általános érvényű jó megoldások, csak komprpmisszomok vannak, azokból kell választni a leg kevésbé rosszat.

On
mértetek már rá? Vagyilyesmi, nem igazán értek hozzá :(

Te is vigasztaljál meg, tegnap üldöztem a 47es négysávoson egy 1800as intrudert meg egy ZZR1400at, és nem értem utól őket Pedig a kis aprilia becsületttel repítette kisdarab gazdáját :D 155-160között! Mégis lemaradtam :(
jaj Tyt vígasztalljá má meg. lehet h nincs kompresszió elég az autóba azé nem az igazi :(
az meg tod mit jelent ...
nem mondtam hogy beleokoskodtál :)
meg neked amúgy is elnézném ;)
hohó

én ezt csak linkeltem mert tetszett!
és nem értek hozzá ezért nem okoskodom most ebbe bele.
csak jó a szöveg ennyi. szólhatna ez faszistákról is...
Erre lett volna való 88 ban a szakértői kormány.
Akkor eléggé nem itt tartanánk, ha akkor azt meg lehett volna csinálni.
Erre kb akkor volt utoljára esély a magyar történelemben, abban az egy- másfél évben, amikor az a se-se állapot volt, még nem voltak nagyhatalmú gazdasági szereplők, akik a politkát a szájuk íze szerint rángatják, de már nem volt ereje a régi hatalomnak sem.
mert ezt tanulják a szülőktől, akiknek ugyanúgy lövésük sincs a politikáról vagy úgy általában az egész gazdasági rendszerről.
Sok idióta, nagyhangon nagypofával szidja a rendszert, és olyan elképzeléseket vet fel, ami gazdaságilag irracionális. Én azt mondom, az a szánalom itt, hogy az emberek 90%-a úgy pofázik bele az egészbe, hogy:

1. nem ért hozzá
2. köze nincs hozzá
3. nem tud rajta változtatni
4. faszságokat beszél
5. tudatlan az egész témával kapcsolatban

Egy ilyen suttyó országnak már rég államformát kellett volna váltania... Mit akarunk mi demokratikus berendezkedéssel, amikor az emberek fele le van ragadva a szocializmusnál és mindent ingyen vár el, a másik fele meg okosan kapitalista elveket vall és saját zsebre rak mindent ahogy kell... Egy ilyen suttyó népnek nem kéne hagyni hogy belátása/beleszólása legyen az államigazgatásba, politikába (SZERINTEM!) mert mint látjuk már minden hülyeségről kiírhatunk népszavazást, és a sok barom meg is szavazza a nemlétező dolgokat.. Örül a sok idióta, "leszavaztuk" a tandíjat, ehhez képest a felsőoktatásban tanulók több mint 60%-a (köztük én..) fizet költségtérítést, ami ugyanúgy tandíj. És az a vicc hogy a sok nyomi, még el is hiszi hogy már nincs tandíj. Szerintem kéne egy Matyi király, aki jól megmondja a frankót, vétójoga van (ha jó ha nem!), és kurvára pofánbaszna mindenkit aki bele akar ugatni olyan dolgokba amihez nem ért!

Remélem nem borzoltam fel a kedélyeket nagyon :) Ismétlem saját vélemény!
Magyarországon sokan fehér-fekete módon gondolkoznak: aki nem jobboldali, az komenyista , vagy aki nem baloldali az fasiszta.
ez valóban érdekes:)
de amúgy meg hagyjuk a politikát.. de az viszont aggasztó, h. az 1ik ismerősöm csak úgy lazán: " na mivan te is komcsi vagy.." beszólt, mivel nem voltam hajlandó elmenni vele a Vona Gábor előadására, és nagy ívben leszarom a magyar gárdát, meg a jobbik-ot, sok unatkozó idióta majomkodása.. pont
Aki baloldali, az korántsem biztos, hogy komenyista,sőt.

Normális országokban, a baloldali, és jobboldali gondolkodás között mindöössze gazdasági, és társadalmi szemléletkülönbség van.

Ha nagyon durván ki a karom sarkítani,akkor a jobboldali szemlélet szerint, "mindenki boldoguljon, ahogy tud"
Baloldali szemlélet szerint " nem mindenki képes elérni egy minimális életminőséget, ezeket az embereket támogatni kell"
A jobboldal inkább gazdasági szempontból szemléli a világot,a baloldal inkább társadalmi(szociális) szempontból.

Namost, ez NORMÁLIS ORSZÁGOKBAN így van, nálunk viszont,a baloldali kormányok eddig mindíg erősen jobboldali gazdasági,és szociális pilitikát folytattak, a jobboldali pártpk,viszont erősen baloldali szinezetü politikát hirdettek és folytatak ellenzékben, és kormányon is.
Szerintem ez igen szórakoztató:)
Nálunk semmi sem az aminek látszik,és semmi sincs a helyén.
de még ki tudja...
ez alap de nekem 2 évig kell ilyen %!)Ö)(/= utánna megszabadulok tőle amint lehet őis utál engem én is őt ennyi...
sok reményt nefűzzél a hüvelyezéses RS re majd!
OLCSÓ HÚSNAK HÍG A LEVE!
jah és másik szólás ami az RS-re jellemző!
Az olcsóbb a Drágább!
majd megtudod