Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szörfözni nemvoltál?
én is most jöttem 4 nap balcsiról:D
pízmosoda? de akko miért mondják, hogy 3 nem ha 8? összesen 4 csuzda uzemelt abbol 2 egyforma és a hullám is 1x ment még ottvoltunk...
ezért utaztunk 260 km-t....
amugy nem unod el magad ott?
Igen. Füredi aqua. sajnos nem ebből van a pénzük..... ez más célból van itt a m asped cégnek.... azt szarnak az egészre. vendéglátás az olyan amilyen :D
nem azt mondtam h feltétlenül olcsóbb ,csak h kár majomkodni ezzel a reklámdumával, meg a limitált szériával..:)
ma voltam, de kurvára csalódtam benne....
aztmondták, hogy 3 csúszda nem megy. egye fene.. ehhez kéest 8! nem nment...
a mákusgubán röhögtünk a legnagyobbat: a mák nem volt megdarálva! és tiszta! száraz volt...
(csak h tudjátok szarrá kell áztatni és kinyomkodni utánna sütni...)
a risz sótlan mint állat, és mellékesen eléggé drága...
jön a szakács gyerek valami 40 éves zsíros csajjal, kérdezem : te csináltad a gubát? mondja igen jó volt mi?
mondom ja, máskor is ilyet csinálj(más is egyen abból a szarból...)
enyém is most
Énmeg nemláttam a búrád. Azt mikor voltál aquaban? ott kúszómesterkedem...
Valamit nagyon szarul csináltok!Mito 10-et eszik
fenn a kéz :)

Joe inkább az autóban maradt... csak kiugrottam 1 kép erejére :)
áj láv máj csik


csak me mindig a pináró beszélek me azthiszitek, főleg Dani hogy kis baszós megcsaló vagyok :9
Váltóolaj van még benn? Tiszta balos sziemring KO-nak tűnik... És bizony ha megette a váltóolajat, akkor fütyülhetneka fogaskerekek! Sőt szét is kophatnak!
Azmeg hogy miért eszi ennyire az olajat rejtély.. Nem akadt fenn az olajpumpa bowdene? Vagy nem folyik a cső valahol?
lehet hogy tréül van beállítva a karbid és szivató nélkül is sok kaját kap szivatóval meg mégtöbbet...
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy van egy RS 125ösöm és vmiért 30 és 40 fok között amikor melegítem leáll! Hiába veszem le a szivatót vagy hagyom rajta, akkor is. Tudja vki, hogy miért van ez? Előre is köszi! Csáóó!
tegye fel a kezét akinek szemébe süt a nap!Na fent vannak a kezek?
Látom a napdózer otthonmaradt
egy kis balatoni üdvözlet
Enyém is 8-at eszik. 240-nél
Ja de azt mutasd már meg mennyiből hozod ki. Ha veszel egy sima Rs-t lefényezteted plussz matricaszett. Bztos vagyok benne hogy nem jössz ki olcsóbban és még egy rakás munka is van vele
enyém 8at eszik pedig mindig lövöm neki
4-5 liter?
Papa ezt a gépet forgatni kell mert 4-5 ezres fordulaton úgy lerakódik neked az a sok sz@r olajszármazék meg minden a blokkban h majd figyelsz. Akinek 7 alatt eszik az RS-e az kezdje tolni neki mert túl nyugodt a tempó!
Itt van két videó
Hallatszik rajta a dolog, úgyhogy füleljen aki megnézi/hallgatja
renben van az akksi
Sziasztok!

3 hónapja vásároltam egy RS 125, 2004es évjárat.

Idáig nem volt vele semmi gond, de mostanaban elkezdett nagyon füstölni, power nem nyit ki mindig, van amikor csak szaggat és nagy nehezen kinyit, de akkor meg oylan füst felhő van mögöttem h az nem igaz...és rengeteg olajat kajál...minden 2. tankolás után tölteni kell az olajat mert kivillan a piros lámpa a műszerfalon.....A másik problámám h tegnap 4. sebbeségben elkezdett sípolni a motor, 3.ban csak picit és ötödikben is szintén! Ma mentem vele és hidegen nem, de amikor bemelegszik akkor a 2. fokozatban sípol. MI lehet az oka? vki tudna nekem segíteni? Dabasi lakos vagyok, és ha tudna nekem vki a közelben vmi jó szervízt ajánlani azt nagyon megköszönném!

Ma egyébként elvittem itt a helyi szervízbe, a szerelo kiprobalta, mondta h teljesen egészséges a hangja nicns semmi baja...a füstölésre azt mondta h huzzam neki és akkor magas fordulaton ne mfog füstölni....

Szoval nem vagyok vleük megelégedve...el mentem egyik barátomhoz, ő is kiprobalta szintén hallja ezt a sípoló hangot, jött mögöttem motorral és akkor is hallotta.

Előre is köszönöm a segítségeteket!
csak szimplán kivetted ? :D kicsit nem kellett volna felrakni tölteni ha már ma úgy se mész ... legalább egy hiba lehetőséggel kevesebb lett volna, nem ?
kivettem, visszaraktam, ugyan olyan szar