Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rotax 123 as blokkra való hengerszett eladó : henger+Vertex dugó+hengerfej+víztérfedél+beömlő=50 000 Dellorto28 as karbi=12 000
neked mennyit eszik?
kopp kopp
Baszdki jó kis motor ez az RS
Már lassan azt mondom tök megbízható, szépen megy, szépen forog, csak tankolom azt annyi :)
RS125
Geri
Af1 vagy RS első fékmunkahengered nincs véletlenül? Ha van mennyi pénz?
Nálam van, jó állapotú, és 25 ezer forint.
A bowden nincs kirojtolódva, és mindene megvan.
érdeklődni szeretnék hogy valakinek 2005ös rsbe full powerszett?és ha igen akkor ára és állapota
DELLORTO VHSB 34 LD
14 ezer ft + 4 ezer a szívócsonk.

Du. 5 után vagyok elérhető.
0630/6963423


UI.: van még egy rotax 123-as blokkom henger gyújtás nélkül, power szettem, elektronyos dologok fesszabályzó stb...
srácok van egy 97es aprilia rs125 balos oldalidomom fekete nincs széttörve 3000ft. vanmég rs125 vázam lengővillám,elsővillám,meg egy két cucc bagatel pénzér
Biztos rosszabb lesz a bizi a beigértnél
Szvsz az orszag legszebb rs-e. Miert adod el maris?
ez Zsoltié volt,hh ilyen hamar eladod?
Eladó egy Aprilia RS 125-ös
http://www.hasznaltauto.hu/2127164_aprilia_rs_2000

megéri megnézni mert nagyon jó állapotban van
feltöltöttem egy videót és nem jön be a videók között.Meg az az adatlapomba sem mutatja ki.milehet a baj?:S

http://www.sportmotor.hu/motor...
holnap senki nem jön ki kakucsra egy lájtos "pályaszokós" körre délután? esetleg kedden délután?
tényleg nem nagy szám megcsináltatni olyan matricát ami azon a motoron van... bár azt a színt ráfújni nem olcsó
Szép szép...de szerintem kurvára nem nagy cucc összehozni amúgy is egy ilyet.. nyakamat teszem rá, h a legtöbb dekoros legyártja a matrciaszettet, fényező meg lefújja..azt csá
de arról írhatna vki h ezt hasonló módon itthon varázsolja -e össze az importőr,v egyenesen olaszból jönnének így( bár nem hiszem)
Ez amúgy engem zavar! A Lorenzo replikásat teljes szériába hozták, akármikor lehet venni egyet, a Talma replikát nagy nehezen kisírta a nép, és alig kapnak egy pár darabot! Hozzák teljes szériába, ha valaki venni akar, akkor vehet!
hát ezt lett volna kedvem írni :D
áh nem írnak vissza, de ez várható volt...
MX-é hosszabb,RX-ével egyezik.
biztos azt írta, hogy szarjanak véres gecit, és egyenek híg fost.
2004 es MX 125re vennék kuplungbowdent,azonos az rs-ével?hol lehet beszerezni?Köszi
csini

csak nem ér ennyit.