Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen, a menetes részének a átmérője
M6 , M8, M10
Hát speedfighter szerinted az h M6 - 8 - 10 a méretet takarja h hány mm átmérőjű?
speednek nem tom jó e (probát megér)de supermotyonak tök jó ..
thx
a masikra megyek ha megyek haverok meg gyujtik ra a penzt de nem sokara megyunk :)
tudom h annyi,de akkor inkább alkalmanként adok 2ezret a rendőrnek...amúgy azt mondják h nem fogllakoznak a kw-tal
Nagyvas.hu és azon belül is kiegészítők--- motoremelő---tartozékok
elvileg szombaton megyünk euroringre nem jössz ki??
jo de ki akar celegyenesben menni? en maradok a kanyaroknal
Hát....ahogy néztem elvileg lehet....de hol kapok én olyat?
najó csak néztem hogy 100 m célegyenes hát az lófasz....
Emelőszemet nem lehet rárakni? Nemtudom mert nem látam még élőben "06-os RS-t, de ha lehet rá emelőszemet rakni akkor simán fel lehet raki emelőre!
olyan nicns h kicsi palya 25osnek :D
Raktátok már a motort hátulját emelőre? Az új rs 06" hogy a picsába rakjam emelőre a villa alá épphogy belehet rakni....Ötletek?
Itt ne hírdesd, az adatokból nézve nagyon pici ez a pálya egy 125-ösnek... 50-esnek viszont tökéletes
hello!
hát szerintem minden képen iras visza nekem is viszakellet de nem olcsó dolog
30 e ft
!
emberek,mi a tapasztalat,rendőr baszakszik ha nem 11 kw-s papírok vannak? ha igen akkor mondjatok már helyet ahol meg tom csináltatni h 20ról véletlen 11 kw-t írjanak átíráskor..plz help
Stick szép a mocid de tuti nem 99-es.99-től már ezt a tipust nem gyártották(a csapott hátuljú egy légbeömlőst,5 küllős kerékkel gyártották 99-05-ig)Nézd megf a kerekeket azok sosem hazudnak abban pontosan benne van hogy mikor a motor(egy kis kör a közepén egy szám valamelyik küllőben). Amugy a fulladás oka az hogy 6.-ban kevés neki ez a fordulat pláne ha a karbid 34-es és szerintem az.Ha teljesen lefullad akkor valószinű a gyertyával és a fúvókával lehet probléma.
Hali!

Szombaton menénk Dömsödre pályázni. Beszéltem a pálya tulajal és azt mondta hogy: ezen a pályán minden féle motor szokott menni főként supeermotok és versenyrobogók, meg pár gokart is néha. Amúgy ezzen kívül szoktak járni oda gyorsaságikkal is. És azt mondta ilyen 50től - 250es gyorsasági motroknak kiváló pálya. A pálya nem annyira gyors inkább az ember technikájára megy rá és hogy hogy tudod a vasat dönteni. Szóval ez nekünk lett kitalálva.

Nyitva tartás: reggel 10től 13 óráig
délután 15órától 19 óráig

A pálya díja a napi jegy 3500ft a félnapi pedig 2000 ft
amúgy az első 2 kör ingyenes szóval ki lehet a pályát próbálni

Várom a jelentkezőket erre az msn címre: kistuning5@freemail.hu
Szia!te figyelj amit most vettál mocit az nem valahol békéskörnyékén volt mer én is hívtam ezt a srácot ilyen volt az a moci is sött ugyan ez sztem és 5 kiloér odadta volna nekem!És volt rajta rendszám!
akko felejtsd el
510000ft.,csak nekem még ment rá a vám és az adó,meg még egy pár dolog,ugyhogy végül kb 600000 körül van.
szép az RSed grat hozzá és b.mentest mennyibe vetted?? nyugodtan járasd akármelyik sebességbe 5-6ezer közt!
Ez hülyeség! Teljesen mindeggy hogy hanyadikban vagy, az a lényeg ne forgasd szét járatás allatt
Egy 8-9 éves rs 125 megbízható? nemszeretnék oylan szitukat hogy tolnikell,nemindul vagy nagyonsokára :Ssztetek megbízható?