Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

háát járatós motornak nem hiszem hogy jó a 6-dik habár nem tudom milyen az RS de az én 50-esem-et 2-3-ba járattam max 4-be és az is 6 sebis volt.....de lehet h ez hülyeség....

de ha nem akkor van 1 rossz selytésem
meg is érdemlik, ha a 16at kihúzták, grat hozzá
de aztán csak óvatosan
nekem 2003as az NSR, van benne majdnem kerek 10ezer km, és én vagyok 75 haver szintén, talán kicsit több is, szal jócskán 150 körül vagyunk, plussz ruha, benzin, szal úgy 170kilóval simán ment 145-öt, és 150 biztos benne van, attól már több valszeg nem, de 150et ki lehetne hozni!alattam, egyedül pedig 165 a vége, de ott nincs tovább!
ja,miért? nem szabadna annyival menni?
járatós motor 6-ba 6000????
sziasztok,most vettem egy rs 125 öt,99es,még járatni kell,mert új a henger,dugattyú,és az érdekelne h miért csinál olyat h 6. ban 6000 nél lefulladt ma már 3 szor?azután vártam 1 kicsit és utána ment,de egy kicsit idegesitő.ha valakivel történt már ilyen akk légyszi irja meg.kösz
a motorinfo.hu-n RS 1000 V4 röl van szó
Keveset olvastam vissza, nem tudom, hogy volt-e már róla szó:

Tényleg lesz 2008-ban - RS 750 - és - RSV 1200 -?!?
Mindeketto V4-es lesz... elvileg, Tudtok erről valamit?
MOTOR.HU
Olvastam valahol, hogy eléggé kamu szaga van...
Boldog születésnapot! Nem tud valaki RS 125 kilóméterórát?
Jó független szakértőktől kérsz tanávcsot
szevasztok!

nem tud valaki segiteni? most vennék rs-t vagy mitot (125öset) de nem tudok dönteni.
nem tudja valaki meik a megbizhatóbb a 2 közül? meikhez olcsóbb az alkatrész?

vagy tud valaki egy jó vételt a neten vagy valahonnan?
max 400ezerig annyi lóvém van max
Egész nap tanulni fogsz?
Tyt 18 :)))
mától büntethető vagyok

asszem ma adok az agysejteknek...
nem tudtok vkit az átírásnál megoldja a 11 kw-t?
ez megragadt azért perselyezték
De azt tudod hogy ez a persely ez mi akar lenni!!!Az NSR hengere gyárilag Nicasilos(mint az RS-é)És akkor szoktak perselyezni mikor a hengeren már végig ment mind a 3 lépcsős dugó és az utolsó lépcső annyira kinyírta hogy a nicasil is lejött a henger falról ilyenkor raknak be egy vas perselyt.Aminek semmi értelme mert nem engedi úgy forogni a motort.
írtam amúgy hogy az NSRbe új persely, dugó lett cserélve és 1500km van benne azóta!
hát sztem régebbi RS-el meg se probáljuk összehasonlitani
de ö is fórumos neki is RS e van
nemhiszem hogy itt az év bármit is számítana...hacsaknincs 50000km az NSRben

ha lenne zsírúj NSR azellen is kiállnék nyugodt szívvel egy ilyen 2személyes végseb próbára.
Jah és hány év külömbség van közte NSR-RS ???
Rsata, na erről beszélünk. Nsr 120kilóval 2személlyel 145, az RSem 150-160 kilóval 2 személlyel 155 és még ment volna csak elfogyott az út :)
éljen az RS :)
Ez kurva jó lett. Nah akkor tessék egy pár kép Andre Ferraritól
zsíííír:)
Bencce holnap még gyorsba bowdent cserélek meló után és szombaton mehetünk ringre Jön haverom is egy mitoval vagy egy zxr-el