Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na itt van szavazzunk hogy jó-e mindenki szavazzon kérem SZtem jó
az hogy azt mondta a szerelő hogy rossz..

érted, mint a maffia c. filmben:

"tessék fiam, itt a szülinapi ajándékod. Tudtam mindíg hogy kutyát szeretnél
-de apa ez egy patkány
-ez egy kutya!
-de apa egy kutya nem ekkora meg nem így néz ki!
-KUSS FIAM HA APÁD AZT MONDJA HOGY KUTYA AKKOR KUTYA!"
és legalább elmondanád mi a baja a hengernek?
De amugy annak a hengernek az égvilágon semmi baja, elég hülye egy szerelő lehet sőőőőt......... Na mindegy ahogy érzed legfeljebb belerakom az enyémbe
Figy tetesd bele és megnézzük mennyit bir. Ha tönkremegy 1 honap után, akkor ennyi de ha nem + 10 ezret fizetsz nekem
nemtudod véletlen mennyiért árulja?
helló fucky, visszaküldöm a hengert +a légszűrőt mert mondta faternak a szerelő hogy ezt nem teszi bele mert nem sok van már hátra a hengernek... holnap feladja ...
KELL HENGER
msn: aprilia-rs-racing@hotmail.com
Nekem minden megvan ehhez vegyél fel msn-en az adatlapomon és megdumáljuk
Gozsi légyszi csinálj már a rendszmámtartódról képet sürgősen kellenének a képek telefonos is jólesz köszi
Eladó az NSR-em. érdelkődni emailben lehet: gabee1204@freemail.hu
olajszivattyura nincs szukseged. :D 30/855-7633 hivd fel neki lehet van.
Sziasztok!
Szükségem lenne egy önindító bendixre, olajszivattyúra, gyújtó elektronikára!
Aprilia RS 125 aluvázas 2000 utáni-hoz. Pontos évszámot nem tudok!
Főleg bontott érdekelne! Esetleg komplett törött motort vennék alkatrésznek!
Aki tud segítsen köszi!
ezt mondom én is :D
ja, a rudi:)
az egy osztrák hapis... honda rs 250 el megy... árulja a motorját amugy(jobban is teszi)
Az enyémen (2002-es RS) megnyomom a legvégét és utánna tudom lehúzni a csattert! Ahogy nézem nagyi46-é is ugyan ijen!
ott nem lehet lenyomni.
amúgy nekem megcsinálták hogy ne torpanjon 5000 nél
na ja... kettes rozsdamentes acél van pont itthon de az valami iszonyat kemény nembiromelvágni semmivel se
én alumíniumból csinálgattam eddig ( 3mm) de az 1es lemez az vékony lesz, 2es rozsdamentes lenne a legjobb.
Mondjuk attól függ melyik részét nézzük! Ha azt a részét ahova a nyilat rajzoltam akkor azt kel lenyomni és a másik vége a pöcöknek akkor emelkedik el a cdi-től!Ha az ott kiakad akkor lehet lehúzni a csatit!
ja és szerintetek egyes lemez elég? mert van itthon kettes de az nagyon vastag vagy milyen angyaból csináljam? gondolom az alcsi az nemjó mer eltörik(meg a cigányok is lelopnák )
köszi szépen akkor most megpróbálom úgy mert még mostsem tartok sehol nemsoká indulok lemezért a rendszámtartómnak