Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akinek van eladó küldjön már képet!
Biel Zsolt... okés és hol lehet őt elérni? neki szokott lenni hengere mert nekem is kéne egy szép 125ös henger vagy 160 mind1 csak jó árban legyen és sima nicasil réteggel
de a bosszúm utoléri őket :) Elmeséltem pár apriliás ismerősnek mik mennek ott, egy pár kuncsafttal kevesebbel számolhatnak. Ez sem sok, de több mint a semmi!
mellesleg én azt is mondom hogy hiába tűnik gyatrább minőségnek (szerintem! ez csak saját vélemény) a vertex dugó, még az is vígan muzsikálna a blokkban, ha nem lett volna elszúrva a karburálás.
Natixék szerint a helyes beállítás az legalább 10el kisebb főfúvóka volt mint amilyennek kéne lennie.
Te már Vertex-el álmodsz (az enyémben kifogástalaul üzemel)
a kurvaélet beszélek ám faszságokat.

wössner dugót vettem somától, és a wössner dugóban van már kb. 2800 km. Bocs a hülyeségért :)))
a hengert Biel Zsoltitól vettem, használt, versenyzett henger volt, tökéletes nikaszillal, 40rugóért, plusz alkudtam az árba még fúvókát is asszem.
A dugót vettem somától a vertexet, 21ezerért ha jól emlékszem. Mellesleg számolgattam egy picit, 2800km körül van a vertex dugóba, és az új karburálással hajtom elég szépen, meg forgatom is (11-12ezerig), és tökéletes a motorom. KOPP KOPP!
Az enyémnek már ilyen deklije van (sport pro 92') Ami nem egyezik meg a futrinkának a belsejével az a fordulatszámmérő kihajtása (2 műanyag fogaskerék). A belseje az megegyezik a régiekével. Gyanítom hogy a tiédben is így néz ki a blokk.
Csak annyi a különbség, hogy az RS blokkosoknak(meg az AF1 sport pro blokkosoknak) másmilyen a fordulatszámmérő megoldásnál belül a fogaskerekek! Elméletileg ugyanaz, jó bele az alkatrész!
Szerintetek a régi 123-as blokk ami af1-ekbe volt megegyezik az ujabb 123-as rs blokkal csak a deklik mások? pl akarok 123-as af1 blokkot és annnak az alkatrészeit bebirom rakni a 123-as rs blokkomba?
tyty te a hengert ugye somarace től vetted? új vagy használt volt+mennyi?
Fucky!
van vhová feltöltve soksok képed az RR-ről? szívesen nézegetném az unalmas téli estéken! Viszont ez már pályaidom rajta? mert elég furi színe van, és ahogy nézem az adatlapodon, nem így vetted :) engem főleg a gyári színekben érdekelne róla kép :)
És mi az a piros szigszalag az RRen? :D
Flinstones-bike
A félreértés elkerülése végett ez egy 123-as rotax blokkos rs és blokk is van hozzá
Mert úszóágyazás. Sőt, szokták "lötyögősebbre" cserélni, mert jobban hül a cucc.
+ tuti nem lesz motor hiba :D
ne is tegyél bele blokkot,így legalább jól le van könnyítve
sikerült blokkot szerezned?
leg magic befigyel
kinek van jo pályagumija?
zsír 2 az elsönél elfelejtettem a képet
zsír
Voltunk Csongiékkal sütögetni erdőbe,Norbi is ott volt(Fucky)

Sry a képminőségért!
aktív mélynyomó