Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó figyelj, akkor menj ki:))
többen telefonáltak már nekik de mind1
Kattog ha kirakod az indexet tikk takk tikk takk
voltam ma pilisben, lepencén, meg a belvárosban.
belváros: ennyi autót még nem láttam soha szombat délután... őrület volt. sok vasárnapi balfasz, lehet elnézték a naptárat.
pilis: kurvajó volt. sok motor volt, kevés autó. de persze azt a kevés autót is pont a legjobb kanyaroknál tudtuk kifogni. aztán ahol meg nem volt senki és nagy kanyar volt, ott meg szar volt az aszfalt.
mindegy, jó volt azért, sikerült kurvajókat dönteni, úgyhogy majré már csak 1-2mm van hátul. jobb oldalt :D bal oldalt kicsit több.


amúgy mi van most ezzel az aprilia nappal?
ok azért köszi
és ha index relé akkor azt honnan tudhatnám meg
van esetleg valami kapcsolási rajza valakinek
köszi
hangszóró?

index relé? más ötletem nincs. egyébként hangszóró nincs gyárilag a motorban ;)
sziasztok
bocs h ide is írom, de hátha tudtok segíteni
nem tudná valaki megmondani, h mi az a kis fekete henger alakú izé a farokidom alatt bal oldalt?
van benne vmi elektronika meg egy kis hangszóró, de gyárilag volt bent szerintem. lehet h riasztó '95-ös RS-ről van szó
THX
Aprilia ujságba van hgoy saját motorral fellehet menni csak biztosítási dijjat kell fizetni
Úgy látom lesz egy pár "ismerős" a Honda napon
jóvan akkooo ..... az 50 fős kezdő III. csoportban kb. 20 ismerősöm lesz Jó mókának ígérkezik.
hívd fel őket....
Hogy a rákba ne lehetne ki terjesztette ezt a rémhírt?
meggyőztél, ha magda is a 3as kezdőben megy:))
Szia!

Erről valami bővebb infót tudsz adni? Akár itt akár mailen, esetleg MSN en :)
Talán addigra megoldódnak a forgalmival is a problémák, és érdekelne a dolog ...
bencce,
végül is akkor maradtál a kezdő III-ban vagy átrakattad magad?
semmi nem lesz ott. nem mehetsz fel a pályára saját géppel... tesztre meg tudod ki kivaáncsi:D
hát van egy pár éve annak amikor én volumasst szedtem :)
11.-én jöjjön mindenki megcsináljuk az rs talit a Hungaroringen
a sok volumass vaddisznót csinál belöled
ingerlékeny vok egy pöppet
semmi baj, csak szétvertem miattad a fél lakást

dehogyis csak vicceltem, agyamra megy a vizsgaidőszak...
hallod igazad van én voltam a buta mert félreolvastam amit írtál bocsika
megtettem :)
Ezt kopogd le nagyon gyorsan
érdekes, ahogy egy profi bekarburálta, semmi gond nincs vele, persze a sok észlény jön hogy ez már a 3. dugó benne.. elmondom neked kedves Dzsozi, ha amikor az arrow felkerült, és Aszalósék beállították volna akkor frankósan (és nem a csodálatos natix), azóta a gyári dugó lenne bennne.

ennyi meg egy bambi..

de fogadjunk következőnek is ez lesz felhozva, h a 3. dugó benne, mert ehhez nem kell ész...