Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Háj! Tuono ugyanaz mint az RS kivétel idomzat meg kormány. Szal igen van benne, legalábbis kéne h legyen (max akkor nincs ha kiszedték v vmi fojtott szar).
te egy kis paraszt köcsög vagy
Szerintem úgy gondolja, h te nő vagy
csak azért lehet elolvasni mert nem kézzel írta...ha már geciskedünk....
miért szted én mi vagyok bazz?
olvastad volna át mielött elküldöd...nehogy engem basszál le hogy nemtudsz helyesen írni és én ezt szóvátettem...
Sziasztok. azt szeretném kérdezni hogy a 125 kcm-es TUONO ba van gyárilag powerszelep? Előrre is köszönöm a választ.
és akkor kiragadsz egy mondatot aminek se előzménye se következménye nincs, egyébként meg Tyt mondata teljesen értelmes...

légyszives ne hozzál szégyent a nevemre. köszi.
ezt a szöveget azért másoltam be mert írtad h tuning nem tudott érthetően írni
nem teljesen értem a mondanivalód, de ha esetleg idemásolnád a szövegkörnyezetet, megvilágosodhatnék.
ismerős ?
tök mind1 melyik oldala :)
De jó a csizmád! Amúgy helyedben én a párját mutogatnám mert azon felül is van koptató :P
nyelvvizsgan valoban sok ekezetet kell irni :D te csak lusta vagy meg figylemetlen ez nyilvanvalo.
nekem is! boccs tuning h nem adtam el a csizmát de szarul jöttek az anyagiak! de szerintem jobban jártál ezzel csizmával mint az enyémmel az biztos:))
Akkor minek mutogatod? :D
ennyi :D
tetszik a ruhad
Tyt [11239] 2006. december 18. 10:50

milyen motorral húznak fel amit szívesen szétvernél?
Tuning, kérlekszépen próbáld már meg érthetőbb formába leírni a szavaidat!

vagy csak nekem okoz gondot néha a mondanivalód kibogozása?
te meg ne jatszad mar itt az erkolcscsoszt mert a faszom kivan mar a sok faszsagoddal.
én is jól mutattam a cruiseren a koptatós ruciban..
attól még nagyon messze vagyok ...
am. is nem a ruha teszi az embert ....
ihajj, a versenyző!
ja amúgy.. elsőre nem értettem hoyg ez most szopatás, vagy télleg..
tendencia :D
viszont sikerült már teljes cuccost szerezni a motorra /ruha/
héhéh, régi hozzászólásokra gondoltam, már megszámolni nem tudnám mióta nem írsz bugyutaságokat!
Nem nyalás, sztem a többiek is elmondhatják hogy értelmesen írsz (a régihez képest meg főleg!)