Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ebayen ha mondjuk rendelek de átbasznak akkor mi van? kinél lehet panaszkodni?
amúgy megnézte az apriliás gyerek és aztmondta tökéletesen volt összerakva... meg fasza illesztéssel dolgozik (pl 4km olaj nélkül?):D a rotax 123as hoz való arrow rendszer jó a 122esre?
nem tudom én ilyen embernek ne adnám oda, mert amiket írtál forumra hogy mit mondott a szerelő. Háááát necces
elhiszem... de ingyen szereli az rs (bizniszeltünk)
vkinek van eladó használt jollyja+arrowja? rájöttem miután beszéltem szerelővel hogy ha kiégettetem+veszek bele új gyapotott akkor olyan mint azúj:D
Gyári rs-t most hogy láttam a blokkot semmi kunszt nincs benne egyedül a karburálásnál meg hengertalptömitésnél kell résen lenni és ennyi
héé, én amióta összeraktam, semmi baj nem volt vele! 2800km hibamentesen, nálam ez nagy szó
add nekem összeszerelm én neked
jaja csak most meg nem is azért ragadt meg mert (tudom magamról) nem értek a 2t finomságaihoz én az a seggfej hülyegyerek vagyok aki a saját motorját (ha már meleg) padlózza a gecibe...
marionak, tytnek meg fuckynak nem volt túl szerencsés az elmúlt félév rs ügyben
hajtókar+csapágycsere
És a főtengővel miújság, meg a csapágyakkal?
jaja cask majd akkor kéne 1 kipu is:S
arra meg nagyon nincs pénzem
szal semmi sincs benne? (sérülés) apró karc mert mondta a szerelőm hogy ha 1 pici is van az már off (---jah 1 kis ismeretterjesztés : 3-5 km ert bír a nicasil az rsen olaj nélkül utánna belekap a dugó a hengerbe : tapasztalat:D)
ha jol bevan állitva 160-assal sokat ellehet menni
nem kell pörgetni és nyomatékosabb, közutre nagyon jó
dd.. mondjuk nekem is terveim közt van csak nem rsel hanem majd 1 nagyobbal mert ehh... túl gyorsan kopik:D néhány óra múlva majd írok msn en ha leszel és megbeszéljük ,....
persze én nem vagyok misoc de szerintem vidd el mert ha szarrá megy a henger akkor ez megy bele versenyre is szoval anyáznának érte a versenytársak
de még várjunk 1 kicsit hátha van másnak is 125 vagy 160 esetleg 200:D
igen ilyen a blokkom. akkor jo lesz bele a 123-as af1 blokkalkatrészek?
azt vágom csak kép kéne meg nemtudom... merre laksz? é on mi? mert úgy kéne hogy lássa a szerelőm érted mert ha neked úgy(ha messze laksz) jó hogy elküldöd ... a szerelőm azt mondja hogy fasza akkor belerakjuk de ha nem akkor visszaküldeném...
Van hengerem 160-as zsir állapot 45 ezer hengerfejjel
legyen oly szíves