Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sztem ezzel xnas-nak azért feladtad a leckét
Szerintem ezek a diszleksziások simán hülyék, és csak rákenik a betegségre... Én is ezt tenném a helyükben
Lefagyott a Word?
Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szímát, melyin serenrodbn vnanak a bteük egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslö és az ultosó bteük a hölyeükn lneegyek, A tböbi bteü lheet tljees összevabisszásagn, mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovallusk el mniednigyk bteüt mgaát, hneam a szót eszgébéen ltjáuk.
azert sracok sirva ne fakadjunk mar mert par betut osszekever a draga..
ok, akkor szopatás.

attól még Ő is képes bemásolni wordbe a szöveget ettől független! És ezt nem csesztetésnek szánom!
na ja.mindezek azután hogy leírta az okát...
Szerintem a "lol+kérd meg apát írja le+köszönjük emese" pont szopatásnak irányult....
szerintem nem akart senki szopatni téged. Itt legalábbis nem.. Van arra más ember
jo vágom tyt én most vok 9. es 2 ota foglakoznak velem othon küln tanár minden napi 6 orába vok ijen fejlesztönél!8 éve és elég sokszor baszogattak e miat és vágod kicist sok az meg értem h csak szopatni akartok meg röhögni egyet de ne rajtam mert az kiaszottul de nem szeretem de az emg a másik hogy forumon könyü beszolni!na de ezt inkább nem fojtatom...de kicist mintha éretlenek lennénk!
ne légy már ennyire megsértve, mito sem baszogatni akart, csak elmondta a véleményét. Nem kell úgy magad beállítani mint aki valami visszafordíthatatlan halálos betegségben szenved. Mondom, kezelhető, egy kis odafigyeléssel javítható, és hangsúlyozom WORD HELYESÍRÁS ELLENÖRZŐ. Most mondtam el utoljára (remélem)!
én ezt értem és tom is de nem kéne lovagolni azona témán hogy kinek ha valaki nehézséggel küzködik akkkor azért beszolok neki godonom mito h egy dankorosnak is beszolsz h baszogatunk mint tuningot aztán majd normálisan fox tudni beszélni viselkedni és gondolkozni szal grat!nem akarok személyeskedni de én nagyon büszke lennék a helyedbe magamra......na csá
nem hiszem hogy bárki basztatni akart Téged, mindössze szeretnénk megóvni egy csomó anyázástól. Másold be wordbe és kész. Nem olyan nagy dolog!
tudod kitt basztassál!erröl enyit!le lehetne szálni sztem a témáról!és én nem tuning vagyok ez a másik!
vagy beirja wordbe aztán helyesírásellenörző...
(lehet lefagyna )

Tuning is már megtanult helyesen írni...basztatunk meg minden azt majd belejösz....
a másik dolog, szerintem egyik diszgráfiásnak vagy diszlexiásnak sem okoz nehézséget bemásolni a szöveget word-be, és leellenőriztetni vele.
nha még1x gyere
nem azért hogy bunkó mód belepofázzak, de mind a diszgráfia, mind a diszlexia, (még a diszkalkulia is), kezelhető! Nem mondom hogy gyógyítható, de egy kis akarattal, meg jó szakemberrel lehet javítani a dolgon (Anyum ezzel is foglalkozik)...
tényleg sajnálom, csak feljövök olvasni a fórumot azt elolvastam 5sort és egy mondatot nemértek...
legközelebb megse próbálkozom vele...
ez mondjuk anyibol elönyös h nem irok tz ket mert szoba felelek belölle éretséginél is midnien szóba megy de 2 cer anyi mint egy átlagos végzösnek!érdekes lesZ:D
Nem piszkálódásból, de szerintem megérni ráfordítani azt az időt....Majd, ha felnőtt leszel szidod anyádékat amiért nem erőltették a dolgot...
de sajnos ez ilyen így akartam befejezni
Így van!
mito7gang!Áttudja,de nem érti,nem érzi benne hogy hiba lenne ez egy ilyen betegség sajnos tudom hihetetlennek hangzik de sajnos