Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok akkor küldjed ennyi
te kinek irogatsz ? hogy mi is tudjuk használd már a válaszgombot (kék)
multkor mutatott egy hengert (az eggyik rses srácnak megragadt (nem volt annyira dúrva) a de a körmöd akadt benne és mondta hogy az már rossz...
Vedd meg a Fuky-ét az jó
Nem akarok beleszólni de pár hengert már láttam és szerintem megtudom állapitnai mi a szar és mi a jó de ahogy érzed
jó lenne ... 2 évre tervezem a 2t pályafutást + a pancsi t5h de azzal ilyen gond nincs csak benzin+gyújtás (de az mindíg)
:D nah de akkor honnan kéne? ő is az italmondóbol szerzi...(mondjuk az drága) de akkor vki adjon 1 számot akinél leadhatok 1 rendelést
Jah szerelőkről annyit, hogy az én EX RXem EX gazdáját 56 000Fttal húzta be egy igen nagynevű szerelő (nem akarok neveket mondani) és még arra sem jött rá, hogy mi a hiba. Ha hoszabb távra tervezel 2t motorral akkor jobb, ha picit beledolgozod magad a témába.
akkor küld vissza ennyi
mert nagyon jó szerelő szerzi be neked a cuccokat
nem állok senki mellett , nem is láttam faternak meg csak van annyi esze hogy megnézi... nem hülye az...
A képen látható henger szerintem hibátlan, persze nekem sincs röntgenszemem. Nicasilos hengernél ha nincs komolyabb sérülés a bevonaton, akkor nagy baj nem lehet....
am 1 kérdés miért 2*0 vmennyi a 125ös henger?
A szerelőnek is megkell élnie valamiből, de ennyire. Szánalmas az ilyen szerelő. Na mindegy akkor küld vissza és jó lesz az én rs-embe amit PÁLYÁN HASZNÁLOK.
150 az komplett hengerszett dugó stb
Gondolom azt akarja hogy tőle vegyél 150-ért uj hengerszettet amibe csak egy 22 ezres dugo van még
mondjuk sokért is dolgozik (álltalában) szal tuti szereti a lóvét... de jó szerelő mondjuk lehet hogy csak azért mondom mert mindenből újat vetetett mindíg velem...
nem akarok okoskodni ,de mégis megteszem,Sztem ha még nem láttad akkor nézd meg,ne bízz meg a szerelődben Tapasztalat elöbb nézd meg és ha úgy ítéled jó ,tedd bele, ha nem akkor ne
én egyszerűen nem vennék semmit norbitól. ez nem is az ő hengere, ezeket a képeket netről szedte le, az övé meg van repedve, és folyik a bele a hűtővíz.
nem tudom szar ez így hogy nem értek hozzá meg nem láttam, de meg kell bízni benne:S am jó ajánlat hogy 1 hónap próba:D csak az hogy ha rossz akkor hajtókarcsapágy+dugó bánja így drága... beszéltem faterral+szerelővel 150 az új polini 160as (szett) nincs más hátra...vagy ez de akkor mondta hogy akkor nem megyek vele csak eladom...
Neeem amugy én azt láttam még 1 pár hete, nem láttam rajta semmit,ha csak azóta nem baszta oda !
kamerás mobile Meg van rajta egy kis olaj megne ragadjon vele a kolléga
Egyértelmű hogy visszaküldte!
mintha gyári hónolási nyomokat látnék. persze nem mértem meg szemmel.. :D