Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

okké
Felveszlek msn re mindenképp csak nem akarok vírust küldeni ezért nem lépek be már egy ideje.Amint kész a gép felveszlek mert tudnék veled miről dumálni
Mi a teljes neved?
Nembaj. Úgyselett volna értelmesebb téma. :D
nagyon kisajátítottuk most ketten ezt a fórumot ugy mint a ribancok az iwiw üzenőfalat...
mert ő ment ilyen polinis zip el anno...
Énúgytudom, hogy ez kintről lett hozva. De nemvágom, nem akarok hülyeséget beszélni.
az a polini zip a ráski robié volt,nem?
paraszt :D
Azthittem rá gondolsz.
jaa, rosszra gondoltam, az a robka46 gyereké, csak így ismerem, nemtudom a nevét..
Lórié,,, hajdúszoboszlói kölök. :D
Köszönöm mindkettőtöknek a gyors és precíz választ! Azt hiszem h még MSN-en lesz pár kérdésem, de most elrakom magam holnapra, aztán mikor következőleg belépek akkor felveszlek.
az a zip az egyik képen kié? a kék...
ja, folyik a viz a hengerbe :D
nekem is levegős,csak a vizes azért csak jobb
Én mondjuk elvagyok a levegős hiuppal is...
Ha robogóban gondolkodsz akkor a lényeg hogy vizes/fekvő a legjobb... ha "nagyobb" robogó tetszik ajánlom a Piaggio blokkos motorokat
hiup,és Jog a legjobb... A hangár utcában mindenki ilyennel ment régen... Nem tudom 100% ra de asszem a régi jog ból van Vizes változat. az újból meg tuti!
az mi?:D hol?
hi!

Azért megyünk hiuppal, mert merev a váza, jól elférünk rajt. és keskeny a blokkja. Jognak hajlik a váza, meg széles a blokkja, és leér. Viszont jognak a blokkjához a morinihez rakásig van a net tuning cuccokkal. Az én motoromban, meg a többi hiupban minden modosítva van. ami gyári az a váz, ülés, faridom, tank, blokkház, hátsókerék. Ha többre vagy kiváncsi, akkor msn-ben, vagy személyesen elmondok mindent. Most épp van egy hiup vázunk + blokkház, ülés, idom, gyújtás, meg ami kell. msn cimemet megtlaálod az adatlapomon, vegyél fel nyugodtan, segítek.
Kösz! Láttam régebben h egy másik fórumos gyereknek is ugyanilyen van...csak sajna nem emléxem ki az... Figyimár ahogy látom te is tolod Hiuppal plz mondj már te is vmit előző kérdésemhez kacsolódóan.
jó a bőrruhád
bence a péntek esti gurulásra nem jársz?