Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha jobban megnéznéd azt a pöcköt nem lefele kell nyomni hanem felfele kell fesziteni egy kis csavarhuzoval h elengedje a cdi dobozt
Hát új kasznis RS-tmég nem igen láttam közelről ,de a régin be kell nyomni és akkor jön le és ahogy a képet megnézem ugyan az mint a régi RS-é!
nem akarok hülyeséget mondani, de emlékeim szerint a fül akad bele az elektronika csatiján lévő horonyba, szóval ha nyomod csak mégjobban fogja. Értelemszerűen felfelé kell feszíteni hogy kiakadjon. Bocs ha faszságot beszélek, csak így rémlik.
okés köszi szépen azt nyomogattam énis de ezek szerint nemtúl meggyőzően
Azt a fület kell megnyomni amit bejelöltem!
Benyomod és utánna lehúzod! Kicsit nehezen csúszik le mert van benne egy gumi gyűrű a vízvédelem miatt!
hali
kéne egykis segítség, nembirom széthúzni ezt a kábelt de lehet csak énvagyok az ügyetlen bekell esetleg nyomni rajta valamit? mert nekem nemakar szétjönni
ász volt, mi is kinnvoltunk :) Főleg a tüzijátékon ;)
Az árak picit húzósak voltak, dehát hol nem? :D
Sajna évente csak eccer megyek szegedre, a miatt az aréna miatt amitől a helybéliek egy része nyilván megőrül(nem lehet közlekedni az öreghídon) egy másik része meg örül neki (ők a tömeg:)
Tudod, borfesztivál, hídi vásár, tüzijáték.
MIóta pörögsz Te a szegedi rakpart fele? Azt hittem pesti vagy :) Hát miért nem szólsz, hogy erre jársz ,összeröffenhetnénk!
Egyébiránt, ha emlékem nem csal, csütörtökön voltam kinn a szegedi rakparton csak. Ilyenkor a szokásos témát nyomom, aradi felől 120-130al a végéig (természetesen ésszerűség keretein belül), hogy hallják milyen cép hangja van. Visszafele meg lájtba 50el, akkor szoktam integetni a motoros kollegáknak is.. :)
Akár énis lehettem volna, mert az enyimnek is gyönyörű hangja van Most értem haza mocózásból, jó ez a gép no! Ja és ma benne lett a 14ezer km az RSben! Imádom
Lóri csak a 2. versenyen volt........

Az a hondars250-es faszkalap hogy jön ide? Az amúgy tényleg egy pöcs, mondjuk lassan ment nagyon, ezért hálistennek nem találkoztam vele.....
Lóri!
köszi az Email-t bátyámé sajnos az email cím és tőle kaptam meg de neis haragudj ha nem versenyképes a motorod akkor minek jösz versenyre?
van egy 250es kategóriatársad aki egy Speciál 250el megy és komolyan veszélyezteti a többieket, többek között időmérőn majdnem összeakadtam vele és versenyen meg a Galbács alól ütötte ki a gépet!
nemkell takarózni hogy a motor ilyen-olyan. 1-2.versenyen is ilyen időt mentél! ezzel semmi baj csak én a régi hozzászólásodra reagáltam amikor még a Chesterfield RS ed volt és mindenkit oltogattál és oktattál...pályán kell oktatni a népet!
jah és nemfogok robogózni! (ottsincsenek egyforma gépek ellenben ahogy irtad de sztem ezt teis tudod!)

ui: nemfoglak felhívni hiába adtad meg a számodat...
MSN re felvehetsz maxx azt ott megbeszéljük....
Te egy állat vagy bae...
Sziasztok! Aprilia rs 125re keresnék vmi jo kipurendszert...... mert egy esés miatt a leömlőnél kicsit megrepedt a gyári kipu és ha már cserélni kell akkor lehet h veszek rá vmi jobbat de ha vki tudna segíteni gyárinak a beszerzésében is olcsóbban pl: akinek már sportdobja van és megvan még a gyárija. akkor azt nagyon megköszönném...
A tárgyban említett vad, a puna minden veszélyessége mellett nagyon kedves és becses állatka.

Forró égöv alatt, dombos szakadékos helyen él. Fiatal korában egy kis forrás tövében lapul, később bozót nő körülötte.
A puna kifejlődési ideje 15-18 év.
Alakjára a tudósok nem tudnak megegyezni, mert szem csak ritkán látja, olyan rejtetten él.
Szörméje különböző színű lehet: világos vagy sötét, szőke, barna esetleg vörös. A fekete puna a legvérmesebb.
Az ápolt punának sajátságos illata van. A kifejlett példányok néha vért köpnek, ilyenkor vadászat tilalom van rá.
Egyébiránt természete odaadó. Kizárólag húsevő. Bár fogazata nem fejlodött ki, a csontkeménységű húst szereti. Ha hozzájut, boldog, lélegzete eláll, levegő után kapkod, néha harap.

A puna igen elterjedt, értékes állatka. Szegény és gazdag egyforma hévvel vadászik rá.
A szegények vagyoni helyzetüknél fogva csak egy punát tartanak, és azt lövöldözgetik tehetségük szerint.
Joci ezt sztem tuti h. te írtad

Egyesek külön erre a célra berendezett punalövöldébe járnak, ahol belépődíjat fizetnek. A puna vadászata igen veszélyes sport, ezért óvatos vadászok gumipáncéllal védekeznek. A punának egy-két lövés meg se kottyan, ellentétben a többi ragadozóval, sőt, élvezettel tűri. A puska láttán nem menekül el, azt bevárja és le is fekszik előtte. Különösen kedveli a nagy kariberű lőfegyvert. A punát nem lesből, hanem egészen közelről lövik. Legmegszokottabb a fekvő helyzetből való lövés. Az állva lövést is gyakorolják, de nem különösebben ajánlatos, mert a vadász lába hamar elfárad. Fiatal vadászok ismétlőpuskát használnak, nem ritka esetleg egy alkalommal a három - négy lövés sem. Idősebb sporttársak már egy, maximum két lövéssel beérik. Elöregedett vadászok annyira megbarátkoznak a punával, hogy már nem is lőnek rá, csak cirólgatják, nyalják-falják.

Dr. Joci :)
Felfaszomat odadnámmm ha ki deríténék, ho dis lex ias vayokes nemke ne magyar orarrá jaarnóm es éeretésgiznm
sztem hagyd abba. senki nem tudta h mid van...
a fórumozáshoz tényleg fel kéne nőni, és venned a fáradtságot, h bedobod wordbe a szöveget amit írsz. a tolerancia kétirányú dolog, de te tudod...
Csak azért kérdeztem, mert valaki valami kis 2t sportmotorral valami hangosabb rezóval veretett ott hosszasan, lehet, h csak állítgatta nemtom, de időnként megjelent, ment egy "hosszt" majd eltünt, és kisvártatva megint.
Csak azt akartam az egészből kihozni, hogy jól szólt a gép, de ha nem te voltál, akkor mindegy.
nem teljesen értem kérdésed, a szegedi rakpartra gondolsz? Talán azt hiszem csütörtökön jártam arra motorral délután fele!
én nem sajnáltatásbol irok és mondtam el. nem tom h ez neked honnan jöt amit már le irtam az az h 8 éve baszoma rezet ezzel h oktatnak külön fejlesztö emg meg minden!nekem szerzett dislexiám disgraphiam van táblán nem birok olvashatoan irni se füzetbe saját jegyzeteimet nem birom elolvasni 1cer lefényképezem ha nagyon kviáncsi vaagy a füzetemet hogy hogy is ir egy nem ön sajnáltatos disgraphiás azt hiszem az az irásranéhézség szak kifejezése ésa dislexia az olvasásé lényegébe betük keverése, veszzök ,ékezetek és ,lassu olvasás. én ugy olvasok 1 dül jol hogy ha 1cer át olvastam már az adott szöveget !suliba szerencsére a tanárok segitenek szal kapok ora vázlatot és igy könyebben megy. Engem nyilván sokan nem ismernek itt de azt senki se mondta még rám h "ön sajnáltatos"nézd ha neked lenne ijen problémád és ezzel basztatnának minden év be az osztálytársaid akor kiváncsi lennék menyire lennél kibukva!nem sajnáltatásból irtam probálok 1re öszeszedetteben irni de sokkal nehezebb mint annak aki nem küzködik ijen problémával de ha voltt dislexiás ismerösöd vagy nem tom mijen ,akkor bisztos ,hogy meg érted.. köszönöm Nem kérek primitív visza szolásokat pl: köszünjük emese bocs a hibákért aki meg az anyámat szidja h mit keresek egy forumon anak azt tudom ajánlani h nézzen magába és gondolkodjona szánalmas életéröl és örüljön neki h ö nem ijen "problémás" lehetne ennél sokkal roszzab is de 8 év alat ugymond "fejlödtem"ismételten bocs mindenkinek a helyesirási hibákért és a hoszzu sorokért!
kedvenc igen híres pedagógia tanárom(mert én ilyeneket is tanulok ám..) mesélte, hogy hoztak hozzá ilyen olvasási hibás gyereket. mondta, na fiam kezdj olvasni. első hibánál 10 gugolás. a 200. felé egész jól olvasott.
Te szaggattál a rakparton vasnap, és szombaton?
Az a baj, ha ezt berakja wordbe crit errorral kifagy az egész gép...szerintem ezt az írást fel se ismeri a gép. Nekem is volt ilyen osztálytársam és folyamatosan sajnáltatta magát, hogy Ő milyen szegény mert nem tud olvasni meg írni, közben meg szart az egészre. Téged se értelek igazán, mert azt mondod, hogy a te korodban leszarja az ember, aztán pár hsz.-el arrébb már napi 8órát foglalkozol a dologgal...most akkor hogy is van ez kérem alássan Nem bántásnak szántam a dolgot mielőtt megsértődnél...
fel vettelek !
kibaszott egy nagy szádvan
nem tom ki a faszom irt elöszzör igazán faszopo hozzá szólást!és külömben is sztem nem forumon kéne nagynak lenni!nah mindegy az meg a másik hogy mivan akkor ha nem tucc valamit elolvasni én akkor leszarom vagy visza irom h le irnád még 1 cer?nem azt irnám hogy"tanulj meg irni)vágod sztem 1cer a forumozáshoz is felkéne nöni jah és a másik ,hogy tolerancia!gondolom nem tod mit jelent kérdez meg valakit hátha el tudja magyarázni én nem akarok vitázni itt forumon!szal ha gond van vegyél fel msn re ott tudunk folyamatosan komunikálni!xnaskukac freemail.hu!kösz csö