Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

okés de addig is kacsatollat-libatollat....!
hallod ha lenne eladó vkinek, már csipogott volna.
kacsatollat libatollat használtollakat ruhákból párnákból.... basszátokmeg vki figyeljen már rám!
Amúgy én is dixleksziás vagyok olyan mértékbe hogy lehagyom a szavak végét meg elfelejtek ékezetet írni, ezért basznak meg állandóan nyelvvizsgán De megyek dixlekszivizsgálatra szóval no para
használt kipuffot vennék.... meg használt tollakat kacsatollat libatollat!
Én nemszoktam elolvasni egyiket se :D
köszi Tyt
hát ha már hasonlítani kéne, szerintem legalább annyira kibaszott érthetetlen, mint amit yamaha meg tuning írt régebben.
Természetesen el lehet olvasni, meg is lehet érdeni, csak minimum 2x annyi időráfordítással.
srácok honnan szerezzek sport kipufogót?
VAGY méreteket(valósakat) hogy elkészíttetni-lemásolni ha lehet
háthát.. van. 1100-as. plexi nem volt rajta eccő, ketten ültünk anyuval rajta és simán vitte a 170et.
Pontosan!
igaz sztem is érthető amit a srác ír (a 300c-s sztorit is full értettem) ellentétben mr.yamaha és tuning írásaival.
van nyomatéka mi ?
Én el tudom olvasni amit írsz, sőt értelmezni is tudom. Innentőlkezdve azzal van a baj aki ezt nem tudja.
nincs semmi baj emerek férfiak vagyunk már akik ugy mito?szal nincs semmi gáz én hozzá vok szokva ehez és nem akarok roszba lenni senkivel szal bocs ha olvashatatlanul irok vagy valami!de hát ijena világ csak apa könyü bele rugni aki eleset hiszen az a földrl nem tud visza rugni!ez persze nem mindenkire igaz!
ne tőlünk kérj
ja az enyém annak indult... de bocsánatot kérek...
Amúgy például azt hogy "be fagyott" és "meg látásod" nem jelzi hibásnak a word, mert a tagolásokat nem nézi. szóval úgysem lesz tökéletes, de azért nem lebeszélés volt
Helyesíró világbajnokoknak!
jah be fagyott?csongi neked van egy pár jo meg látásod.
Nem Neki szántam!
Örülj neki hogy Te nem vagy diszleksziás!
Nem szép dolog mások baján viccelődni.