Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dadis plz segíts már egy kicsit. Most tervezem h a robogóm lecseréljem egy kis versenyrobeszra úgyis elférne a futón Tuono mellett csak nem igazán vagyok otthon robogó-témában. Úgyhogy az lenne a kérdésem h pályázni milyen gépet érdemes venni. Meg még az h pl egy Jog meg egy Hiup között mennyi a különbség (motor,futómű) mert gondolom nem véletlen használják pályán a Hiupokat inkább. Válaszodat előre is kösz!
van,de vírusos vagyok és nem merek felmenni ... majd felveszlek,csak megcsinálom a gépem
Nincs véletlenül msn-ed? vagy icq?
még 2002.ből maradt ránk
hiup is a tiéd?
Télen én jegeztem a suzukival...
te andrás vagy ádám vagy?:)
együtt leszünk igen, pénteken lesz a verseny... kint van már a kiírás bro-n!
jah, hát mi is sokat nyomatunk parkolót. Izéé, DNA_s képeket nyomassál :D
Ha én ott Pest közelében laknék mindig csinálnék valamit hétvégén... de messze lakok... ezért csak egy redvás parkoló maradt ahol robogózok,meg fater Supermotojával próbálkozok...
oké
Az szép.......... Akkor tényleg nem a közelben laksz. Mondjuk sajnos mi sem. De akkor júniusi verseny után összebeszélünk egy kakucsozást.
jelenleg 10 liter:D:(
Lenne kedvem! De én Nyíregyházi vagyok és nekem nagyon messze van(tudom neked is),idén még Hungaroringen is csak a verseny ideje alatt voltam De idén tuti megyek 1x er Kakucsra mert ott még nem voltam. Imádok robogózni Szóval mennék én...
Kössz. Figy, nincskedved velünk tartani, ha megyünk kecskemétre, kakucsra vagy visontára robogózni? Általában hajdúszoboszlói különitménnyel és atisrace-el, meg bufival, meg egykét arccal járunk.
néha szokott pár új gyerek lenni... köv versenyen megint együtt leszünk? vagy külön?
oks:)
azt hittem nálatok minden versenyen vannak újak. mi általában mindig egy rakáson vagyunk:)
Újan, és teljesen itthoni
használtan vettétek a motort? magyarországi vagy külföldi?
amugy majd köv versenyen rádköszönök
Nem lesz ott mindenki mert Alpok Adrián lesznek vagy 3 an tuti...de lehet jön még valaki új is... nem tudom
sokan lesztek következő DT-n? kiváncsi vagyok mennyien leszünk... a multkori BR es beszámolóban rezső már rátok is panaszkodott h nagy a visszaesés :s
Nem tudom... nekem akkor is 7 körül szokott lenni, ez elég stabil érték... Mondjuk ha nagyon szélsőségesen használod akkor előferdülhet a 9lityi is, de nekem még nem volt ennyihez szerencsém