Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát nem azért...de egy 250esnek csukott powerral is kajakabbnak kell lennie,mint egy 25ösönek..
Ugyanebben a cipőben járok.... A motornak vannak gyári papírjai ami alapján beírják hogy 21kW, nem fogják bemérni...
Ha van egy kpm-es ismerősöd akkor el lehet vele inzétni hogy "véletlenül" rosszul nézzék ki a katalógusból a típusszámot, és így a 11kW os RS (emrt hogy ugye van ilyen is) adatait írják be...
Más mód sajna nincs rá, én is ezzel szívok mostanában, mert megfogtak a rendőrök :(
A legszomorúbb az egészben hogy a rendőrnek aki feljelentett egy 1000-es RSV je van és RENDSZÁM NÉLKÜL használja
Fúúú....akkor egyántalán megéri neked? Szerintem is zárt powerrel illetve buta kipuffal sikerülne, bár én nem rendszámoznék motort, nekem nem érné meg! Sok szerencsét azért!
Hello

Ja külföldről van behozva és még semilyen papír sincs rajta.
Nem fogják bemérni kpm-nél, bevoltak gyárilag, 22kw lesz a forgalmidban!
Hello

50-es rs-m volt. Nem rég vettem egy 125-öst.
Az ügyintézéseknél tartok. CSak az a baj hogy 22 kw és én 11-re akrom levizsgáztatni. Amikor bemérik a kpm-nél azt akarom hogy a gép 11-et mutasson. Mit kell hozzá tennem.
Gondoltam arra hogy a powerszelepet ideiglenesen kikötöm meg a rezonátor kimeneti nyílást szűkítem.
Lesz-e belőle problémája a motornak? Meg ezektől csökkeni fog-e teljesítmény?
Aki tud segíteni írjon? Ha tudtok valami trükköt írjatok!
Fontos, Köszi!
Ha tud valaki rs-t, 2000esnél újabbat, idomok nélkül, lámpák indexek nélkül, gumi is lehet szar vagy törött idomokkal az szóljon. az a lényeg hogy motorikusan jó legyen, az esztétikai hibák nem érdekelnek.
reális áron persze ami mondjuk 150-200ezer
nem tud vki eladó totalcaros rs 125öst ? amit hírdettek hogy (új) totalcarosra törték keményen az megvan még?
Komplett POWERELEKTRONIKA ELADÓ!
50rugó!
MSn vagy 20/5140810
nekem is leakar fulladni 3000 alatt, else lehet indulni vele de viszont nekem nem dadog 5 6 ezer körül azt megoldották mer említettem nekik
Háj all! Van egy eladó pályaidom-szettem szívlámpás RS 125-re 55 ezerért, ha vkit érdekel jougyerek(kukac)gmail.com vagy 20/569-86-47 !
mi nemtudjuk hogy miért de ha 4e alatt van a fordulat akkor lefullad de minden gyári folytás benne van
régebbiekbe is van... Nem egy srác jelentkezett már hogy buta elektronikás a gépe, és igencsak 2006 előtti volt.
Mellesleg a neten a leírás, ami alapján kiszeded az elektronika fojtást, na az is valami '9x évjáratú apriliához van megírva eredetileg.
2005ösökbe még nemvolt buta elektronika tudtommal....
az csak az új szériásokba van!én legalánbbis ígytudom
nállam volt olyan hogy 1-2ben kinyitott a power és fölötte meg semmi...
azt akkor kötöttük ki elöször és azóta nekem bejött...
nemnagyon van 8alatt a fordulat, vagyis most visszaraktam a gyárit és pörög mindenhol csak végre picit kevés
ha dadog 5-6 között akkor csak buta elektronika van benne.
igen 450e ért vette egyszer csúsztak vele megvan húzva az oldala kicsit.4900kmes meg elindulni cs 4-5 e felett lehet vele mert másképp megfullad.koszos karbira gyanaxunk
csak h a legvalószínűbbeket említsétek...
akkor az a stopper lex!köszi:) már mindenre gon dondoltunk powernyito gomb vagy valami turbó xD
gondolom a stopperre gondoltok, vagy arra a szarra amivel lehet refizni akkor amikor nincs is refire kapcsolva:D
sziasztok!egyik ismerősöm vett egy 2005ös rs-t.és nemtudjuk hogy mire való egy gomb a bal kapcsológombok mellet.egy kis fekete gomb. valaki valamit?
már akkor tiszta volt h nem ment csak nem volt teljesen egyértelmű h miért nem

megint együtt megyünk egyébként, pénteken. illene most bekúsznom alátok
de érted ha aznap nem ment és időmérőn baszakodik a power akkor kikötöm a faszba az egészet...
pl nekem úgyvan.
esőbe okosan kellett a gázzal de nemvolt annyira para
Srácok,tudok egy 2006 évvégi ujkasznis rs125 apriliát!
,szép állapotban van nagyon,olaszból hozta egy komám,még nincs itthon forgalomba,igény szerint rendszámmal is eladó,rendszám nélkül fixxxx 700ezer forint a motor ára,hátsógumi zsír új,szép hangja van nagyon,nincs hazavágva a motor.ha valakit érdekel keressen meg.
06705540998.kép hamarosan,amugy fehér a motor.(gyári)
a kis ciberke nem ragad mint az én izém max az ívre