Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem esni hanem ragadni fogsz
mért esnél?nem fogsz esni, nem vagy hülyegyerek.mázlid meg csak lesz
ez a beszéd ügyes okos vagyok:D meg tudom csinálni esés nélkül:D 5e nah 85% hogy megyek
ne legyél már ennyire beszari.
csak azért mert még életemben nem voltam pályán... azt sem tudom eszik e vagy isszák:D najó az íveket általánosságban tudom(gokartból, ott elég jól mentem csak 10 kör alatt besokallok mert mindíg jobb kört akarok futni... és fal lessz a vége vagy csak elbaszom és csúszkálok :S szar ügy nah mind1 szal a kezdő az az mint én? (mert valahol el kell kezdeni még ha ki is állítanak hogy lassan megyek...)
ezekre gondolom casco-t kötöttek vagy valami spéci biztosítást szal...mittomén eldobod és a 30%át te fizeted
mennyi az önrész?
dobta már el vki a mocit?
milyen az az önrész?
azt dobnak amire van jogsid ha elnyalsz fizeted (az önrészt)
tenksz... és mi van ha elnyalok vmelyikkel? vagy úgysem? meg mit dobnak alám? cbr 125?
Szerintem nekem még jó 3 hét mire kujutok megint pályára szóval létszi ne itt hirdessétek a pályanapokat, hanem msn-en
Bazzeg te ismered a Márkot és ő meg az osztálytársam
és ezeken a nyltnapokon mehet kezdő mert én technikai okokból még nem voltam pályán de mennék... hol lehet jelentkezni? (nembaj ha fizetős)
ja akkor ok:)
ja és azt se felejtsük el, hogy a teszt-motorokkal mindegyik futamban mennek. Pl. a haladó csoportban mennek CBR125-ös teszt-motorok is.
ezt a kezdő haladó csoport dolgot nem veszi komolyan senki! Én csak a 10:50-es első 20 perc miatt választottam azt, mert így nem kell olyan korán kelni. De Pl. én tavaly ugyanebben a kezdő III. csoportban mentem és olyan kezdő arcokkal mentem együtt mint a Talma, a Végh Jana és a Magda Ati, szóval az hogy kezdő a neve az nem jelent semmit.
hát nem tom én felhívtam őket és mondtam 2:25ös köridőt (ami mondjuk nem teljesen igaz de ugy számoltam h nincs az egész célegyen ráfordító felporozva :DDD )...
azt mondták h még azzal is nagyon ajánlott a haladóba menni..
az a motor aznap nem ment! nem nyitott a power, 8 felett nem húzott semmit sem! egyenesben is úgy mentek el mellette a 125ösök mint a szél...
sztem ezt kár volt leírni úgy h nem tudtad!
Aprilia nap:
Miért nem lehet felmenni saját motorral?

Honda nap:
A kezdő az mennyire kezdő csoport? Nagyon? ha igen, akkor ott a helyem :D
Emlékszem még a 125.vilaga időszakból hogy, hogy osztotta az észt mindenkinek MR2T vel és akkora pofájuk volt...azt 250essel 2:53at ment a Ringen! NA AZ A SZÉGYEN BAZZ!
amikor szétakadt a váltóm és 5.be mentem végig tavaly uccsó versenyen akkormentem 2:40es köridőt
beszéltem 1-2 emberrel és inkább átrakatom magam a haladóba:S
na regeltem is én is a 3as kezdőbe.
másnap ugyis pályázok még meg 2 hét múlva is ugyh jó lesz az ott nekem is.
h a picsába ne mennék! megyek én is regisztrálok!