Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello


Akinek van ismerőse a Győri kpm-ben az kérem írjon nekem. (etrabi@freemail.hu)
De ide is megírhatjátok.
Kösz!
túléltem ezt a két kibaszott vizsgát! éjjjjjjjjjjen :DDDDDD

ki a tökömnek van szegeden piros spain's no1 replica rs125? Láttam ma két emberrel.
Meghónoltatta egyáltalán valamelyikőtök azt a szerencsétlen hengert?
jolvan amúgy beszéltem a taggal meg fater is mondta hogy ott az ablaknál izés meg akadhat a dugó... nah mind1 semmi gond
odaadom érte a légszűröt és a postát te fizeted
nah , küldjük vissza, a másik rossz hengert akkor küldjem? akkor vagy ideadod cserébe a direktszűrőt vagy te fizeted a postát.
Ferodo vagy valami fasza fékbetétet tud valaki olcsón szerezni? 3 db kéne ferodo platinum
Üdv!

Lenne egy kérdésem: RS125-öshöz kúpgörgős kormánycsapágyat Budapesten hol lehet szerezni?
(Továbbá hogyan lehet leszedni a kormányfészkéből? - Le kell feszegetni a fölülről ráhúzott gyűrűt?)
hy most vettem egy rs 125-t tettem bele egy polini 160 hengert de nem megy megy jobban még bár még nincs is bejáratva teljesen kb Mennyi lesz a vége? jah amugy meg az arrow kipuff.rendszer ami rajta van rosszab hangja van mint egy mákdarálónka SEGÍTSETEK! mit tegyek rá hogy jol szoljon és ne kelljen égőzni vele
gyeréljuk el a gyárira Annak szép hangja van
De kéne money és ugyse szart adok el, de mindegy akkor leszarom ha nem kell neki akkor nem kell. Vegyen 150-ért vadiujjat, amibol 50 ezer a szerelőé
hy most vettem egy rs 125-t tettem bele egy polini 160 hengert de nem megy megy jobban még bár még nincs is bejáratva teljesen kb Mennyi lesz a vége? jah amugy meg az arrow kipuff.rendszer ami rajta van rosszab hangja van mint egy mákdarálónka SEGÍTSETEK! mit tegyek rá hogy jol szoljon és ne kelljen égőzni vele
minek tukmalod ra? eszrevehetned mar h teljesen hulye.. majd elbasszak es te leszel a hibas.
Tudod mit garanciát adok 1 honapra a hengerre. A gari nem tartalmazza a ragadást és ha dugóből letörik egy darab.
NA akkor mi lesz mester kell a henger vagy sem. Az élettartama a hengernek csakis a SZERELŐDŐN múlik. Na mindegy dönts ahogy jónak látod de én postadíjjat tuti nem fizetek
Lemennek a vizsgáim utána elfigyelhetünk kakucsra
ejjjha odvágtak a kemény német gengszterek
Kössz ezt jó látni
Legjobb
Menj egyél a Fogasétteremben pisztrángot nagyon jó Én is ott vacsoráztam múlt héten.
Festés!
hali!
az lennne a kerdesem hogy mi a különbség az aprilia 125 , aprilia rs125 extrema, és az aprilia rs 125 replica között?ha valaki tud valamit irja meg léccaa.
koszz
bencce,
tegnap Tomiboy esztergált nekem új kameratartó konzolt az elveszett helyett, úgyhogy szerdán on-board videjózás lesz a ringen, szóval majd egy kör erejéig várj meg és vegyél vissza a tempóból ha rajta akarsz lenni a felvételen
Szerintem is vicces, én is jót mosolyogtam... Ha postán vásárolok, akkor alap, hogy fotó minden lefixálva egyebek... Van egy aranyos sztorim. Volt egy nicasil sérült hengerem, jelképes 5000Ftért hírdettem, másnap jött a mail, hogy a pácienst nagyon érdekelné és, hogy küldjek már róla pár fotót... Elküldtem, mondta, hogy ok. Postázzam, 5000+pk. Rendben van. Msánap MSNen dumálok a sráccal és írja nekem, hogy jó egy majom vagyok, mert a szerelője aztmondta, hogy hónolás után a VÉGTELENSÉGIG el fog neki menni a henger és hogy én mekkora belek vagyok, hogy odaadtam 5000Ftért... Vett bele kisipari dugót 8000Ftért, összerakták. A gyerek el volt ájulva, hűű de jó, hűű de fasza minden. 1 hét múlva ír, hogy megragadt a motor és már bánja, hogy nem hallgatott rám

Amíg ez a föld kerek, mindig lesznek gyökerek

Jah és itt ragadnám meg az alkalmat, mert van még1 nicasil sérült 123as hengerem 5000Ftért eladó Hónolás után a végtelenségig elmegy

Sziasztok
csak most volt alkalmam olvasni Fucky vs mariobullyt---gecijó
múltkor velem is eljátszották hogy volt az a kopott Pirelli hátsóm beszéltem telón a sráccal és mondta hogy csak 1 hónapra kell stb azt elküldtem azt jött a telefon hogy Apukám gumiszerelője aztmondta hogy ezt nemteszi fel stbstb...
jelzem 5000FT+PK volt a cucc...

én pl kurvára szeretek postán vásárolni cuccokat mert elötte fényképpel egyeztetés stbstb....de ha valaki ennyire majom akkor üljön be aszerelővel a kurva kocsiba azt jöjjön nézze meg vele...


Amúgy Mariobullynak kívánom hogy tudjál venni egy zsír uj szettet a motorba és a szerelődön múljon az élettartam! Hidd el nemfog elmenni a kopáshatárig!
Ja és a 160as Pollinit hagyjátok már a picsába!
az előző beszélgetésemet Benccével azt is megtudta és emailbe válaszolt.
Én csak annyit mondtam hogy oltogatot régen mindenkit hogy mekkora király csávó szerelésben, motorozásban aztán megláttam hogy mit produkál is nevetgéltem kb ennyi...
az lenne a természetes ha úgy kerülne ki mint egy csikket...