Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

en csak a kivalo humorodat szeretem joci.
benézetem... mondom mert nem szeretnék harmadjára hajtókart+dugót cserélni mert nem úgy megy hogy pakk
60 ért már lehet szerezni uj hengert!
Fenn a kéz!
Kínos csend
Fent a kéz:))
thx :D zsír
Szerintem tényleg ne küld vissza ,annak semmi baja,nem hiába mondjuk neked ,hogy átakarnak baszni (tapasztalat)De ahogy érzed ha akarod akkor vedd meg tőle 150-ért,és majd rágod a kefét 1 hónap múlva ha megtudod mennyi is lett volna az igazából,vagy hogy kellet volna egyáltalán!Ismétlem SEMMI BAJA!
aki nem buzi tegye fel a kezét 2 percern belül! kifogás NINCS!
tessék legyen jókedved...link
nem tudom ezen mit kell annyit szenvedni.....
durcázzá teis!
de áhhh a FASZ KI VAN olyan szarul is érzem magam jó lenne érteni hozzá... figyelj csak holnap hazamegyek és megnézem ha semmit sem látok elviszem 1-2 szerelőhöz és megnézetem ha azt mondják hogy ők nyugodt szívvel beletennék akkor beletetetem és szopjon le ha nem akkor holnapután reggel megy postára... nah szerintetek?vagyis inkább szerinted?
csak úgy... mer nekem jólesik
mind1 én csak jót akartam, de sztem a szerelőd már mercivel jár miattad
125re minek felhajtható rendszám? úgy is az ér utól aki akar(kocsival)+a rendőrmotorok nagyobbak
most durca vagyok...
nekem ilyen lett, eztis lehet hajtogatni
figyelj, mind1 a szerelő azt mondta... akkor nincs mese...:S elegem van ebből a sok szar motorból ... legyen benne 1 vatta új ha az nem tetszik annak a fasznak... a hengert meg küldöm ha megvan(ma felhívom fatert , mert koleszos vagyok)
pedig a szűzlányok még őszintén sikitanak...
Nagymami pári vagyok
csak annyimint 1 szűzlány és a nagymamám között...
köszi a képeket de már sikerült megcsinálni mondjuk nempont ígynéz ki
De most komolyan mi a különbség az új és a használt henger között? Nem néz ki olyan fényesen az a bajod?
no comment de én visszanem veszem. egyszer majd hálás leszel majd érte