Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most akkor nyiltnap lecc vagy nem?vagy csak saját moccal nem lehet felmenni?am mikor lecc?
én ebben a pillanatban regisztráltam magamat és egy haveromat a juni 4-ei Honda napra a kezdő III. csoportba. Oda nem jösz? 5000 HUF 3x20 perc
majdnem igazad lett...blokk eszi meg,viszont a kipuff alatt ki is jon belöle...na most légy okos... :)
habár ebböl ugyis szerviz lesz...
vki kecskeméten egy jo motorszerelöt ismer esetleg?
nem lesz aprilia nyilt nap
mármint lesz csak nem lehet felmenni saját géppel:(
na mind1 helyette beregeltem magam akkor két ingyenes 2 órás kawaski esti pályamotorozásra
rájöttem h qrva jó a kawasaki h enny mindent ingyen ad a motorosoknak 6X ingyen 2 óra motorozás, ingyen verseny, zsír
Jah..........
-a fojadéktartály majdnem tele volt elfojt az összes.
-motor füstje teljesen normális.
nem a moci ette meg...motor alatt kész tocsa volt,sztem vak vagyok,de majd megnézem még1x....
Lehet megedte a mocid. Mennyi víz fojt el belőle? Motorodnak milyen a füstje?
Halihó emberek!
Nagyon rég jártam erre,most is csak egy kérdés miatt ugrottam be hozzátok.
Elhoztam a motoromat Kecskemétre és használgattam egészen a mai napig amikor is elfojt a hütővízem...mindez reggeli edzésre érkezés közben történt.Edzés után már csak arra maradt idöm,hogy átszaladjak a benzinkuthoz vegyek fagyállót és megnézzem hogy hol folyik ki,de a csöveken,a hütön és a tartályon nem láttam semmi rendellenességet,lebontani meg nem tudtam,arra már nem volt idöm,igy többet nem nagyon láttam.vmi tipp hol lehet a probléma?esetleg volt valakinek hasonlo esete?
Ki engedte meg, hogy linkeljétek a motorját? :D
áá bazzeg.. így elrontani az eredeti olasz dizájnt.. nem is mondok semmit.. már 1 éve ilyen ótóra pályázok,..na mind1
Kevés olyan diaszpóra-zsidóval beszélhatnél, aki szerint Izrael állam létrehozása, nem egy kapitális baromság lett volna.
te beépített hangulatkeltő balliberális álértelmiségi ügynök!

azt hiszed bedőlünk az efféle.
tudjuk hogy figyelsz minket és csak arra vársz hogy legyen egy komolyabb elszólásunk és már küldöd is ránk az nemkicsitkormánybefolyásalatt lévő médiát.
aztageci:
hát.. a puncik bírták..
vagy a tököm tudja h hívják most a Z+ -t..
ne mosoyogj!:) te vagy a kemény boxoló meg casa nova és akkor a viván fecske alsónadrában járkálsz:DD
szerintem kezdésnek célozd meg a juni 11-én lévő aprilia nyilt napot! az olcsó is lesz, 6 rugó 3X20 perc... ha nem jössz akkor minden este pizzát fogok rendelni a címedre...
Be is b.szn@ ha bármi baja lenne 3000km-el a blokkjában
Ma kiégettem a kipufogót rendesen
nem kell pro gépet építeni... a szerelés megvan 1,5 óra alatt, annyit kibírsz, 2 hetente:) ráadásul ha felrajzolsz egy "learning curve"-t akkor ez az idő csak csökkenni fog:)
bírni fogja, meg sem fog neki kottyanni. az én zxr-emmel tavaly végig geri versenyzett, semmi baja. gerijében a blokkal már qrva rég óta versenyeznek, és ugy megy h majdnem felszáll... multkori szabadedzésen geri meg is próbálta de csak 1 méter magasba emelkedett
és a tied egy uj gép, nem 93-94es.
Kéne menni
Az a gázos h 3 életveszélyes vizsgám lessz jövő héten. Még majd megbeszéljük
Akartam már mondani h nagyon szép a gép
Valamivel 250 felett. igazából csináltunk több gyorsulást is és az a vicc h 2 személlyel bírtam tartani a tempót Csináltunk 100, 160, 200 ról és nem tudott elmenni
szexi vagy nem?
Sv-vel a Vaterom jár de ha pro gépet építek a Gixxiből akkor utcára jó lessz ismét