Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezres mit ment?
egyébként nagyon kiváncsi vagyok milyen lesz ezzel a rendszerrel, mert a gyárival qrva nagyot szívott versenyen...
NA üdv mindenkinek!

Most értem haza Siófokról vittük a foglalót az apartmanhoz ahova megyünk nyaralni a barátokkal Júliusban.
Végig küldtük az autópályát oda vissza elég crazy volt ja én 2 személlyel voltam és vittek a gép a 255-t Fasdza volt de most mehetek szerpentinezni mert eléggé meglátszik a hátsó gummán az autópálya
Nagyom jó kis délután volt
JA és 260km alatt ellőttem 25 liter benzint
ja igen:) te is rajta voltál a köszönetnyilvánító listán:D:D
jaja láttam róla képeket
hát még a 250-ese
neki a 125ös is elég polír volt. (a középső:)
ez ugyanaz a misoc igen... ez a mi misocunknak is a neve....
iyen videókat ne mutogass mert valameyik fórumozónak megtetszik h ezzel közlekedjen az utcán és akkor még 1 ép RS-sel kevesebb! Lóriát látnátok. az oyan mintha most hozták volna a szalonból! gyönyörű! egy csepp olaj vagy kosz sincs rajta! ugy van összerakva mintha egy gyár dolgozott volna rajta!
még nem volt pofám elkérni tőle 100 méterre, de érik a pillanat:D
Ha valakit érdekel van egy pár oldalidomom és egy fejidomom eladó! Kicsit sérültek, karcosak de pályaidomnak vagy csak ,hogy ne az eredeti sérüljön!
A kutyafiú és a kutyalány elmennek kutyagolni. Egyszer csak a kutyafiú előveszi a kutyafáját, a kutyakislány meg a kutya mindenit. A kutyakislány megijed. – Te kutyafiú, nem lesz ebből kutyabaj? – Cseppet se félj, van nálam kutyagumi.
De már tudjuk honnan vette
*nemvolt
amúgy mentem vele olyan 80 90 között ment kettesbe ha jól emlékszem 3.ba nemtudtam feltenni mert rövid volt az utcájuk
lehet nemvol az olyan rossz csak nemgumit kelett volna égetni vele
és jól rá is baszott...
hát nagyon úgynéz ki tökre ilyen a kapujuk is ugyanis azt az RS-t akartuk megvenni ami most ákosécsak nekünk nemtetszett aztán meg mr yamaha egyhéttel később megvette
Az 1-es kimaradt ...bocsesz.
misoc160@freemail.hu az msn-je!
Felismerem! ---- " télen koplet átt alakitáson fog átt esni ..."
AZ!
Ez vajon ugyan az a misoc?
Az e-mailt tudom : misoc60@freemail.hu Talán ez az msn-je is...
nincs meg inkább az msn-je?
Ezt csekkoljátok meg! :)

Aprilia RS316 (250)
0670-5377495 hajrá! hamarabb ,megtalálod!