Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tyt!
haverom most nézte meg h mennyit megy a 06os RS 125je! és neki 176jött ki azt mondta h azt az elektronikadobozt cserélték ki a szalonba!
hát majd meglátjuk...remélem lesz!
Jó de 40paci
lehet van hozzá 2 oldalkocsi
KLIKKK

jó nehéz!
hát olaj nélkül tényleg gáz! Nekem sem volt és kb minden egyenletlenségnél kidobta a motort szabályosan. elemelkedett a hátsó kerék és még jól ki is fogott .... na mind1. az ujjal rohadt jó. a régieket is fel szokták tölteni gázzal egyébként csak csináltati kell bele szelepet. az egész 20asból kijön ugyh ezért lehet h jobb a bontó.. nekem egy 4000km-es mociból lett kiszedve, az semmi...
enyémbe egy deka olaj sincs, szal elég érdekes
felhívtam egy valag bontót, és sehol sincs, lehet, h te vitted el az utsót
kistarcsán a bontós azt mondta, h szedjem ki és vigyem oda, azt keresünk egy olyant, mert szerinte más motoré is jó, mert majdnem ugyan azok....meg vannak neki gázos telói is, amik állithatóak és abból is van egy vsomó fajta.. remélem lesz....
hát valyon hogy! annyi h esztergával kiesztergálja a csapágyházat és pl egy bronzperselyt tesz bele fater esztergályos onnan tom
bontóból szereztem, szerintem hívd őket végig! 8E ft és valami qrva jó! végre normálisan tudok közlekedni, és nem pattog állandóan a segge!
hali, hátsó telót hol vettél???
én is azt keresek, de újba 40rongy
hát azt megnézem h csinálták volna meg...
annyi hogy perselyt tesznek a házba és kész
ház...
hátsó csapágyhát kikopott... de még nem lett beszerelve hanem kijebb tolták a csapágyakat... asszem...
hátsó felni minek kellet??
hát nagyon büszke lehetsz magadra xlzx..

hát a 200 ugy jött ki h: uj hátsó felni, kuplungbowden, uj plexi, hátsó teló, hátsó fékbetétek, duda (műszaki vizsgához) , kilóméteróraspirál, csiga, meg még a power szerelése, meg ugy a többi szerelés meg mittomén.... volt azért elég. biztos van amit le sem írtam.
én mindig elmentem előre,mentünk pilisborosjenőre meg erra arra,de biztos ismered a terepet ahol lehetett én állandóan gyorsulgattam ő meg jött hátul a derbis sráccal
Most miért szivatod szerencsétlen gyereket
Még jo hogy ott kerülöd ki az rx-el ahol akarod mégiscsak 50-es
te teljesen hülye vagy igazából a hangja jó az rx-nek,odatesz az acerbis dob
boccs 15G-s gyorsulásnál már tényleg torzulnak a szinek
nem tehetek róla hogy jól gyorsul az rx.....
áá télleg nem volt
nem is volt piros...a gázt is időben kell húzni a kurva száját a teherautósnak aki nem akart elengedni az aszfalton...még jó hogy volt föld rész az út mellett és ott bőven boldogult az rx
tudom használni de képzeld a piros lámpán nem volt kedvem átmenni és gondolkodtam hogy mit évő legyek.aztán csak átmentem hogynehogymá eltévedjek
emelkedő? az 1 sima út volt,alig volt meredek de végülis öröm volt veled menni,vagy 6osban 2-3ezernél 40nel vagy 2esben powerél 40nel még azt az elindulást gyakorolnod kell mert nem jó ha lámpánál beragadsz,TANULD MEG HASZNÁLNI A KUPLUNGOT