Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

EZ AZ!!!!Süllyedjünk
Én is ezt mondtam/mondom.Én összenem ragasztgatnám a motortom főleg ilyen baromságokkal nem!!!Mik vagytok TI tulajdon képpen??? Motorosok vagy ovodások???
hát akkor most erre példának fel tudom hozni a kocsik hátulján a matricákat, amikor a kissrác lehugyozza az opel, volkswagen, toyota, stb jelet...

szerintem ez semmivel nem durvább...
nekem is rs-em van,rendben utáld az nsr-t.de őszintén:durva a killer klub
nem, ki mondta azt, h az akinek NSR-je van fasszopó???? senkI! az, h te szereted azt a motort, az rendben van, én azért nem foglak szarozni, mert olyanod van, amit én nem szeretek! Van 2 ismerősöm, akinek NSR-je van és utálja az RS-eket...és állandóan ezt mondja, de nem érdekel, mert tudom, h én meg utálom az NSR-t! szerintem ennek köze nincs a nácizmushoz....
igen, és mi a bajom az NSR-el? Semmi, egyszerűen nem szeretem, de nem tudom, h ez miért baj... és az, h ezt leírom akár milyen módon fogva egy RS topicba, az szentem nem baj és nem gáz...az lenne az, h az NSR topicba fikáznám a motort, de ezt nem teszem, mert mindekinek szíve joga eldönteni, h melyik motort szereti és melyiket nem, és nem vok köcsög h ott fikázzam.... nah mind1
hülyegyerek vagy má bocs!mi bajod az nsr-rel???te motorosnak képzeled magad????
ja csabával talán 2 hete találkoztam balcsin, mert mellettünk lévő utcában van nyaralójuk nekik is. Néha átjött motorral meg láttam a városban is száguldozni. tegnap itthon volt, de este ment is vissza balcsira.
hát készvan igen A festés még nem, ideinglenesen legányoltam modellfestékkel ami kicsit elüt tőle de ha nem figyeled annyira nem látszik, majd megcsinálom jól úgyis, csak még nem tudom h. de nem fogom az egészet ujra fujatni az tuti. de már kitaláltam a gázos részre egy matricát, csak be kell vinni egy nagyobb fénymásolószalonba ott remélem rányomtatják egy A4es lapra... nagyon kreatívan rányomom ilyen karcos betükkel, h bencce igy majd mindneki tudni fogja, ha engem lát. persze csak akkor ha a jobb oldalamat látja..
az nsr killerelésből én is kimaradnék... nem tom mire jó
és ez mire jó?ez kb oylan mintha azt mondanád, az NSR-ek a tulajjal együtt fasszopók, ha már killerésről beszélsz...tod a nácok voltak killerek, midnenki mással szembe...és ez a motoros társadalmon belül elég geci egy elképzelés...de ám, ti dolgotok!
Ide is leírom emberek!
Alapítsunk egy klubbot NSR KILLERz néven! Virtual tunning topicba RRman barátom csinállt egy felhívást, h készítsenek ½NSR KILLER½ matricákat.. eddig 6 darab készült Chopi jóvoltából, szerintem nagyon faszák lettek, érdemes megnézni őket! Egy nagy tapsot neki!
Én csinálok matricát magamnak, ha kell másnak is az írjon, és akkro csinálok, és küldöm póstán.
rsata hol vetted a tankpadodat? érdekelne egy olyan...msn felveszlek
Kész a gép?
Festést is javítattad?
Csabával mi van,rég nem láttam.
ez igaz
max elviheted iyen szervizekbe akik fetöltik gázzal meg olajat tesznek bele és csináltatnak hozzá uj szimeringeket... szét lehet szedni, az enyémet is szédszedtük csak nem senki nem gyártott hozzá szimeringet, meg aztán 8E volt kb egy zsiruj használt, minek csináltassam meg 20rugóért
tényleg nicns, én sem találtam....
Ammeg hogyageccbe lehet?? Az érdekes pedig a Gilettához volt jo dolog mert az uj telóra mondtak 45-t nekem
RS-hez nincs
Kell felujitó szett hozzá kb 20 ezer lehet
komolyra fordítva a szót ez a maximális összsúlya a mocinak.....
neem.a lovakaz oldalkocsiban utaznak
na húzok ki a picskuba mocizni, kisütött a nap!
bazzeg én kérek elnézést a lovakat meg belegyürt a gépbe azért ilyen súlyos!
ja és nem vesztette el a garanciát