Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy talán nem is nekem írtad?
125röl van szó
125?elvesztettem a fonalat!
97est? Ja én is többet vártam volna.pl.óra a műszerfalra de az új R1en sincs szal spongyát rá.Hang?ne röhögtess má!!!Ember!50cmm mi a faszt akarsz tőle??olyan hangot mint ami egy Gixernek van? egyébbként TZRem kipróbálta egyik ismerősünk és nagyon dícsérte!!!(persze nem azt hogy milyen erőgép,de 50cchez képest szerintem nagyon király!!!)
szentem se mennek jól a tzr 125ök én se fikázni akarom meg nem akarok megbántani tzr tulajt
Persze mert a TZR játékmotor

Mielőtt bármit mondanál próbáltam már egy 97-est és nem jött be langyi hanng meg nem tetszett ahogy megy többet vártam a yamahától!

Mondjuk ez a magánvéleményem nem fikázom a géped baszki!!
213 km/h ez RS 250 nem?RS 213 km/h
Yamahám ma nem akart indulni aztán 6perc próbálkozás után beindult az ég világon semmi magyarázatott nem tudok rá adni lehet ez mentette meg az életem vagyis így
látod a yamaha-nak fix a gyújtása, nem tud elállítódni, meg a rezonanciával sincs baj mert van benne kiegyenlítő tengely! Vettél volna yamahat
Jó nem akarom én baszogatni mindenki azt vesz amit akar csak nekem már nem ér meg 1.3-at attól még másnak lehet jó buli az egész
Jó de te megteheted hogy az 1,3at nagyobb motorra költsd, Tyt meg nem tehette Ő is biztos szivesen vett volna nagyobb motort csak így alakult és ebben a helyzetben jobban járt egy "kis" 125össel!olvass vissza!nézd meg mit írt mikor megkapta a moccot!!!
Az lehet h kezdőmotor volt de 2 év után már csak a lábtartó srappolt minden jobb kanyarban és átlag 1.6-1.8-as autók mind elmaradtak egy-két verseny alatt Szóval gyakorlatilag az utolsó évben már nem is jártam vele mert kajak kicsi volt már pont nemakartam szétkurni (inkább autóztam ). Kb egy kikanyarodás ugy nézett ki motorral h rögtön szembesáv és előzés Szóval én azt mondom h 2 év alatt simán kinősz egy ilyen motort azért meg kár ujat venni.De nem érdekel nehogyaszthid h irigylem töled mert Az SP-m is ment 160-at olyan hanngja volt h beszartál mindez 3kilóért igaz h a vége közel 700 volt de pont leszartam jol mentek a dolgaim csak egy kicsit beleuntam h mindig kellett bele valami és ezért utáltam meg a végére az egész 2t-t a buzi rezonanciától szétesett mindene. Kicsit égőnek találtam amikor a csajommal kellet állnom az esőben mert "pont elállítodott a gyújtás " vagy miageci a rezonanciától és szépen a szakadó esőben esőben kellett végignéznem ahogy szarráázunk mire jött a haver utánfutóval.Szoval ilyen dolgokból lett elegem még multkor akartam venni egy RS 250-est a szerelőm aztmondta h felejtsem el vagy megveszem pályára és lehúzom traileren pályára vagy megint pumpálhatom bele a százezreket!!! Kössz ebből többet nem kérek!

Ja én nem csak mentem hanem költöttem is rá közel 400ezret és avval hálálta meg h majdnem kinyírt. Ez olyan mint amikor megcsal a nöd
Ez a véleményem a dolgokról én is az élményért a teljesítményért motorozok de mindig több kell Ez olyan h mikor először iszol alkoholt berúgsz 2 sörtől de ahogy telnek az évek (és alkoholizálsz néha ) akkor eggyre több és keményebb piát kell igyál h elérd ugyanazt a hatást illetve fokozd!
Na én most térek át a Campari Juice-ról a Long Island-re Kb ennyi magyarra forditva a dolog

Ennyi részemről vita lezárva......
Stresszesek vagytok a melegtől,ennyi
Az a vicces,hogy akik anno más topikban más gyártó-más mociját fikázták most ők vannak besértődve


Másrészről azt sem vágom,hogy minek kell reagálni 100-adszorra is u.arra a beszólásra..
Joez:Engem továbbra is csak az zavar mikor 160nál besülést kívánsz !!!!Lényegtelen,hogy kinek!Ezt mellőzd oszt szotyi!
A többivel meg nyugodtan idegeld őket!Ha még mindíg harapnak rá akkor megérdemlik
Ja de a csaj se volt okosabb tényleg legurult a dombról
hat ja :D tegnap latad zoli ??? azt sem birta felfogni hogy nem kamatyolhat a nenivel :D
Ja ez tényleg poén hogy vagy már 6000szer leírta Tyt hogy mért RS125 és megértem mért választotta inkább ezt Joey semmit nem tud felfogni őt csak a kaja meg a sex érdekli te is láthatod a TV2-őn minden hétköznap este 7től.Joe-Zra gondoltál nem dö?
en azt nem ertem hogy joey mit nem bir felfogni hogy te rs125-ot vettel
Beci, köszönjük a közhelyeket, általánosságban véve teljesen igazad van, de itt azért másról van szó... arról hogy valaki nem képes felfogni az apró kis agyával hogy miért vettem ezt a motort, pedig sokszor leírtam.. Azzal jön hogy hülye vagyok mert ezt vettem, és hogy ő vett volna egy R6ot ennyiért...
Aki nem képes megérteni azt amit már sokszor leírtam, és mégis hajtogatja a hülyeségeit, hát....
A motorosoknak ossze kellene tartaniuk nem pedig civakodni ki mennyit kolt a motorra es hogy kinek milyen motor milyen hanem ha pl vkinek megvan az uj motorja gratulalni kene neki nem irigykedni
Bölcsen hallgatok
Elmondanám balfaszkám hogy szorult már meg alattam motor! Nem értem mi a faszra vagy te olyan kemény? Ezen látszik hogy te szartad össze a gatyódat amikor megszorult, és azóta se bírtátok rendesen kimosni! Húúúú, az SV-hez meg 2 kipuffot adnak????? -bazzeg én azt hittem hogy csak az egyiket kapod meg, seggfejkém!
azthiszem már milliószor leírtam miért vettem RS125öt.. mert ezt vehettem. minek ragozzam tovább? kifejtettem elégszer. Ha leírom még1szer akkor sem fogod megérteni, mert valószínűleg nem tudsz olvasni...

az meg hogy ki a hülyegyerek, hát számomra is az aki szuperlatívuszában beszél az SPjéről aztán amikor megszorult azután lehordta minden fosnak... komolytalan vagy, és nem is érdemled meg hogy 2t-n üljél. vegyél csak magadnak tucatmotor SV-t.. azt legyél vele boldog.
alattam is szorult már meg 2t motor. mégis szeretem...
tudod ez a különbség a műmájerek és az igazi 2t imádók között..

Neked egy kezdőmotor volt az SP, és miután jól széthajtottad jól leszarozod. grat...

énis akarok majd nagyobb motort venni, de ezt nem adhatom el 3 évig... tudod ezt is ezerszer leírtam már hogy miért, de hát aki nem tud olvasni, annak minek is írkálok bármit is...

további kellemes estét
várnak a Gilera topicban
Én is skubizok.... jópofa

bassus a piros motoromhoz küldtek egy sárga rugós telót érdekesen fog festeni...