Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor hajrá( f )!!
Ja az Sp-t eladtam és nem TL-lesz hanem SV1000S Hétvégén megyek megnézni egyet 2005 nemtudomhanyadikhavi 2Yoshi dob 9000km szervízkönyv 1 év gari 1,6 ért Azt irják szalon állapot majd kiderül mondjuk sok baja nem lehet 9000 km-től
Hééé scoe te is itt vagy? élvezed a vitát mi??,

Látom egyből itt sasolsz minding a háttérből
értem ...és különben mi van a mociddal..(javitás/eladás?)..TL-van már?
Jolvan te meg egy barom vagy haver remélem majd jol megszorul 160 nál egyszer egy kanyarban aztán majd ott helyben összesz@rod a börruhád és majd utána megkérdezem h mi a véleményed a 2t-ről!! Lehet h nem ezt fogod mondani de amilyen balf@sz lehetsz nagy ilyedségedben azt sem fogod tudni mit csinálj mikor megszorul A 2T versenypályára való de a közutakon 4 ütem kell fog a f@szom azon parázni h mikor áll meg alattam a motor. Jobb is h váltok nagyobbra unom már a 160-as végsebességet
Chevy: nemazért de azt példának hoztam h mit lehetett volna venni az nem egyenlő azzal h meg is venném!!! Azt mindenki tudja h 1.3 ból norális Olasz nagymotort nem kap ezért hoztam példának az R6-ot mert abbol pl 2000 évjáratokat kapsz és ki lehet fogni jo vételeket. Amugy az R1 meg jo motor azt mindenki tudja. (Ja német autóm max akkor lesz ha alámraknak majd egy céges autót max akkor de magántulajdonban az kivan zárva!!!
Joez...Minden köteketés nélkül csak 1 idézet"1.3-ból már vettem volna egy R6-ost jo állapotban na az már valami! Mondjuk tudok annyiért okos R1eseket is és elmondom bárkinek h 0 kilométeresen hajtottam egyett és olyan a válto mint a vaj!! Csak h tudd miről beszélsz!! "te miért nem OLASZ királyszuper csodát......NAHH....ez rád val meg a TL....(ha megunod a fiat-ot német autó lesz a KIRÁLY ) de nincs harag
2000es évjáratúnál fiatalabbat! De az újra nem lesz pénzem !
nézd a jó oldalát!Ha ősszel veszed meg az jó mert hát ugye meglesz de ha tavasszal az is jó mert télen úgyse motorozhattál volna milyen évjáratút akarsz?
háááát, ha minden jól megy akkor már ősszel, ha nem akkor "csak" jövő tavasszal!
most nézem az adatlapod Meglesz az R6?
Húúúú látom mi megy itt! Mintha a CBR topicban lennék! Az igaz hogy 1.3k-ból énsem vettem volna 125-öst, de ha neki ez kellett, ez az ő dolga! Na de hogy itt mindenki hülye???? - hát nem én istenítettem a 25ösömet, aztán meg 1 szorulás után leszarozom a 2t-ket! Hahaha - na nálm az ilyen számít hülyegyereknek
Mivaaa cickányok?
És szted érdekel? Itt egy-két normális ember van pl Bencce azonkivül többi mind ökör!!! Kis hülyegyerekek
engem legalább nem küldenek a h@lál faszára meg a gilera topicba
De rád se
vedd már észre hogy senki se kíváncsi rád
Na megszólalt az ovodás... Menj szépen vissza a mutter szoknyája alá kisgyerekekkel nem tárgyalok
hüüüüüüü de vagányak vagyunk
Hüüüüüüüüüü de vagányak vagyunk hirtelen

Asszed érdekel a szaros motorod???? Tudod ki adott volna érte 1.3 millát akkor is egy szaros 125-s kávédaráló marad akármilyen jól néz ki!!!

1.3-ból már vettem volna egy R6-ost jo állapotban na az már valami! Mondjuk tudok annyiért okos R1eseket is és elmondom bárkinek h 0 kilométeresen hajtottam egyett és olyan a válto mint a vaj!! Csak h tudd miről beszélsz!!

Kis pöcs nekem már akkor megvolt az Sp mikor te még nem is álmodtál ilyen motorokról ugyhogy sztem ne dumálj itt én már kinőttem kéne a f@szomnak mégegyszer 125-s! Te csak élveszkedj majd 2 év mulva azt fogod mondani h kell a f@sznak mert gyenge,kicsi stb Majd akkor dumálj kiscsávó
majd tegyél fel képet az RSröl és az új plexivel!bennce amúgy neked 125ös vagy 154es??
ja pl. a Brutale tényleg gyönyörű nekem az nem tetszik meg az a Benelli.De ha annyi pénzem lenne akkor vennék egy F4et de csak azért mert ritka és gyönyörű.úgy értem hogy ha annyi pénzem lenne hogy egyegy karcolás felfedezése után nem kerülnék ideg osztályra
MV AGUSTA????

RS azért designosabb mint 1 NSR vagy 1 CBR!! Meg az olaszok úgy alapvetően!!!
Szerintem nem az rs-re értette h széthullik hanem általában a 2T 125ösökre. Ide az Rs topicba meg főleg rs imádok meg 2t imádók irkálnak. és általában ha megfigyeled mindig a gondokról. ez nem jó az nem jó, erről mit tudtok stb... attól még mindenki imádja. enyém is hullik szét, de amióta hétfőn láttam a szerelőnél komoyan mondom aludni nem tudok mert már nem bírok várni rá, és annyira kiváncsi is vagyok h miyen lett az uj versenyplexivel:) de qrva jól fog kinézni:) a sebességváltó nekem egyébként okés, kivéve ha pörög és visszaváltok esetleg 2-3-t akkor érdekes hangokat ad ki de hát nem kell sokat visszadobni. fogadd el a hibáit Tyt és imádd. ennyi ha meg nincs hibája akkor örülj

de hozzáteszem h azért nem csak negativ dolgok vannak itt hanem pl amikor egy túra utűn megy a lelkendezés h miyen qrva volt, vagy jamal ugrál iwiwen mint az állat h mekkorát ringezett, amikor 2 hete 30 ropiért vehetett 4 szemét műanyag fogaskereket, meg szopott vele mint az állat. ez van. nem ettől lesz jó vagy rossz a motor. ezekkel az iyen gépeknél tisztában kell lenni. és azért választottuk ezt a 4t helyett mert nekünk ez megéri...
no ezt vond vissza!!!! Ha szerinted randa egy TZR vagy egy R6,R1 esetleg egy gixer akkor ..... a régi 50es apriliára meg ne mond már hogy szebb mint aTZR jó mondjuk izlés kérdése minden