Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert kövér vagy nocsak vicceltem
most tenyleg egy teljes leirassal szolgaltal a legfekteleniteshez gratulalok te is ugy legtelenite h kicsavarod maskerdes h mikor meg hogy :D ezzel igen komolyan sikerult belemkotnod
de erted mit akarok mondani?! ki a fasz vagy te itt h elkuldd ot a picsaba?
úgy légteleníted hogy kicsavarod?
csombek, légtelenítettél már féket??? mert azért nem ennyire 1szerű... pl nem árt ha csak akkor csavarod ki amikor be van húzva a fék, meg hasonlók...

persze én 1 kislány lelkű tudatlan hülye vagyok aki rohadtul nem ért a szereléshez
Csombek..

én nem megyek a Gilera topicba fikázni az SP02-t, bármennyire nem tetszik. inkább kussban maradok.

ő viszont idejön és fikázza az RSt... jóhogy elküldöm a halál f@szára.
ugy legtelenited h kicsavarod igen bonyolult muvelet
ugyan annyi jogotok van csak nekem az nem tetszett h majd te elzavarod ot a gilera topicba majd ir oda ha akar.
A féket te állat
Mit akarsz légteleníteni??

Én néha a radiátort szoktam

Ha érdekel elmesélem!
Sőt még képet is rakok fel ha gondolod!
hello valaki tudna nekem felrakni légtelenítő csavarról képet s hogy hogy kell légteleníteni???
Mivaaa????????Balhé?????????
Tyt eggyetértek veled!!

Én se bírom mikor a Simsonos srác ossza az észt hogy így szar a Derbi meg úgy szar a derbi!!
Na ezt én se bírom!!
Amikor szidják a cuccomat azt ki nem állhatom!!

Főleg amikor olyan osztja akinek nincs is olyanja!!
Bár akinek van az meg általába nem szidja!!

És ez az RS-eknél előforul hogy akad itt ott 1 üres!!

Én mikor használtam 1 RS50-est, Húzom neki 5-be, behasalok és gang 6, üres!!!
Van ilyen!
Lehet hogy 1 Japán gép nem ilyen de azok meg hogy néznek ki??

Szal ne figyelj senkire Tyt!!!
hát sztem több jogom van egy RS125 topicban isteníteni egy RS125öt mint fikázni...

...nem???
nincs budapest TVm. nem ertek veluk egyet de ugyan ugy nyilvanithat velemenyt mint ahogy te istenitheted a vasat
nem, lehet negatív is a vélemény, de az oknélküli fikázás nem az a kategória....
ha kötekedni akarsz nézzél budapest tévét azt osszad a jósló nőt...
szal szted a velemeny csak pozitiv lehet? :D erdekes meglatas. de gondolom csak a te motorod eseteben
ezmost kinek szól?

a véleményekhez meg annyit hogy a fikázás nem vélemény. ha valaki fikázza más mociját /és nem cbr125ről van szó :D / akkor az elmehet a....
azert ugy gondolom masnak is lehet velemenye nem csak neked, meg ha az serti a kislanyos lelkivilagodat akkor is.
ez veelem is megtortenek de ugy csinalom hogy kettot kattan es akkor beveszi mert atugrom az urest mint 1bol kettobe
nekem mint mondtam nem kidobja, hanem nem veszi be. raknám 5ösbe és talál egy ürest /ez elég sok nagymocinál is létező jelenség/.
tyt nekem is ritkan kidobja foleg akkor dobta ki regen amikor meg bejaratos volt
az enyimnek 162 11ezernél
az első rs-em 160véggel ugy kb 10500ford.ton
Phoneman, én nem vágom ezt. Nekem 152nél 10ezer felett pörög.
nekem el lett távtartózva a kipuff meg a rendszám is el lett tolva 1 picit.. így nem oda pufog.

Bencce, lehet hogy nem irigykedő pöcs, de akkor mi? nem bírom az olyan embereket akik állandóan ilyen fasz negatívak, és bassza a csőrüket ha örülök a motoromnak.... meg nem bírom ha azzal jönnek hogy úgyis elromlik nemsoká... és ha nem? vagy ha igen? mi köze van hozzá? SEMMI.

úgyhogy innentől ha valaki elkezdi osztani az észt, hogy szar az rs, meg tönkremegy, meg fos rotax meg fos aprilia, az

1. fogja be a száját
2. menjen ki a szabadba
3. köpjön fel és álljon alá.