Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igazad van.több mint tiz éve gyártják.ez nem a 2006-os gyermekbetegsége
ebredjetek mar fel! ez kurvara hogy nem egy uj motor ezzel adjak mar ki az RS t 10eve igy szosincs gyerek ciporol ha muszerfal betegeskedne akkor esetleg de ez mas teszta az meg koztudott a 122es ROTAXnak a sebvaltoja a betegsege.
én nem is kaptam azt a műanyaginváziót hozzá.bazinagy mi?
Sőt!!minek arra rendszám!!!azt mondjátok hogy ez az 50es !!!
a 2006os rsről azonnal le kell szedni azt a gyári rendszámtáblatartót. igy tönrebaszni ezt a gyönyörű motort... iszonyat nevetséges. szereljétek le, oyan mint ha valami sárvédő lenne kb egy csepelbiciklin. csapjátok az ég felé a rendszámot sportosan
Idén még az összes első szériás az M5ös BMWvel is egy csomo gond volt mikor ki jött (az ezelötti nem a mostani M5) de azon is segítettek!
nekem is első szériás.azért olvadt le mert a kipufnál ahol rögzitve van a csavar befelé huzza az egészet.én tettem oda egy gumi karikát.igy az egész kijebb jött és már nem oda pöfög
jól van látom megy a vita :)
azért Joe-Z -re azt mondani, hogy irigykedő pöcs, az kicsit túlzás
sáláláláláááá holnap megyek a mociért!
De arrébb rakták a rendszámot nem?Mert Tyt mintha olyasmit mondott volna hogy neki arrébb kellett rakni a rendszámát és hogy azért olvasztja le mert olasz rendszámra tervezték és az kisebb
Nekem is van hogy kidobja sebességből üresbe de szerintem azért van mert nem húzom föl néha eléggé a kart de lehet az is elvan állítódva,100kmenként egyszer azért még belefér.És ne feledjétek hogy ez egy vadi új motor még lehetnek gyermekbetegségei majd ha két év múlva vesz ilyet valaki újjonnan és azzal is gondok lesznek akkor már leeht mondani hogy nem alegjobb dehát ezek (Tytjé és phonemané)az első szériából valók
üdv.41km mentem vele első utján és szarrrrá olvadt a rendsz.tarto.ugyhogy ismerős az érzés
ja igazad van huzzon gilera topicba
Na Tyt megnéztem 152 mentem vele 9200 nél egyedül.... és amugy nekem a pufónál a dobnál vágtak is valamit meg hegesztettek....
tyt neked a rendszámtartód nem olvadt még le?
eleve nem mind1, hogy kidobja az 5öst, vagy nem veszi be. lehet félreérthető volt amit először írtam...
be is baszna ha menet közbe kidobná.

attól független JoeZ te a szememben ugyanúgy egy kis mitugrász irigykedőpöcs maradsz.
Joe-Z hogy te mekkora 1 barom vagy már bocs...
olvass már el egy tesztet bazz, a legújabb R1 is kidobja a sebességeket, és nem az az 1etlen motor...

amúgymeg valszeg csak állítanom kell 1 picit a váltókaron azt kész. az meg hogy kidobálja, meg hogy szar az egy erős túlzás. 100kmként 1szer nem sikerül beraknom 5ösbe azt ennyi... nem menet közbe dobja ki hanem nem tudom berakni...

húzzál a fosos gilera topicodba, de sztem itt nincs keresnivalód az ilyen hülye értelmiségi hozzászólásaiddal...
ott a pont

1.3-ért Én mindig ezt mondom: A HÜLYÉNEK IS MEGÉRI,DE FŐLEG NEKTEK!!!!!!!!

Nembaj én nem bántok senkit most még tart a szerelem, csak később majd ha itt fogtok sirni h ez szar meg az szar akkor én is itt leszek és nevetni fogok rendesen.
Még két év és ezek a motorok szét fognak hullani
mit csodálkoztok? rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax rotax

fooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooos!
Nemtudom Budapesti kereskedést nem kérdeztetek meg? Ilyen vidéki retkekkel miért foglalkoztok? Sztem a Mille motor elég jo talán ott kéne érdeklődnötök!!!

Az elég gázos h van benne 2700km és kidobja az ötöst. Én már visszavittem volna nekik aztán ráboritottam volna a csávora a motort!!! Azért az kurvagáz h vettél egy motort megvan 4 honapja és már szar rajta vmi!!!!
sziasztok. szeretném megkérdezni az RS tulajdonosokat hogy mi a véleményük a vasról mert épp kategóriát váltok (125) és nem tudom eldönteni hogy mit vegyek. előre is köszönöm.
de ha folytás lenne a kipuba akkor nemhiszem h menne 160at bár nemtom
ne a dobnál keresd,hanem az oldalidomnál nézz be
ahogymondod
az az öklöm.a fejem ninds a bukóba