Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jamal, semmiféle szűkítést nem találtam a dob és a cső találkozásánál...

másvalaki tud vmit erről a kipuffban lévő fojtásról?
az tuti nem a nyaka... szerintem a keze van benne és úgy fényképezte
épp nézem az adatlapodon a képet.. miyen kibaszott vékony nyakad van hallod, és miyen qrva kicsi fejed h oldalról még a plexi vonalában sem látszik....
megyek csajomért.egy esti rs-ezés
na hát elhiszem h hülyék a nyíregyházánál,de méghülyébbek a kecskeméti natixnál...

ezt a szükitős dolgot megnézem.
tyt az aprilia nyiregyhaza egy fos :P tesom is ottvet trobogot de nagyon fasz az a csavo aki az igazgato ... nem akarom mondani miert de ha nagyon erdekel :P szal a tesom robogojat amr megakarta mas venni de igy modnta a papo hogy a bmws ha nem jon maguk elvihetik bla bla bla ...
a kipufogóban vmi alátét szerű szűkítés van asszem de az a dob és a cső találkozásánál van
felhívom az aprilia nyíregyházát, phoneman ott vette a gépét...
hátha mondanak nekem vmi okosat.

üdv
még nekem sem.annyit mondtak,hogy bármikor kiszedik,a hátránya,hogy külföldön nem nézik jószemmel
kösz.viszont kivánom.
Rsata!
néha kidobja az 5öst azt ennyi.. de nem gase.
elektronikát használtan tudtam 25rongyért. majd akkor örülök ha már a kezemben lesz...

erről a kipuff fojtás dologról mondott vmit Phoneman is!!!
mondj már el plz mindent róla, mert vhogy elfelejtettek erről is szólni...
nekem nem vettek ki semmit belőle :(

plz help
gyönyörű fehérbe is! gratulálok és b.mentest! az adatlapra gondoltam h tegyél fel képeket
Tyt!
5ös? mi baj van vele? elektronikát használtan tudtál szerezni? szabad kérdezni mennyi volt mert haveromnak is zsír új Rs 125je van és az is szar 5-6között! ugyanaz a festés mint a tied gyönyörő vitt is vele!
azt mondták a szervizbe.hogy a kipuff fojtva van.ki lehet szedni v.mit belőle
skubizd
Spettaciolo!
eddig 2700km van benne, és teljesen meg vok elégedve, semmi baja nem volt eddig /pedig sokan megmondták h 1000km után beszarik... /, és tök jól megy meg minden.. fojtatlan elektronika is hamarosan belekerül, úgynézki tudtam szerezni hozzá...

imádom ezt a motort...

ja nekem az 5ös rakoncátlankodik...
5 perc ok
spettaciolo tehetnél fel képeket az RSedről
veszek én is
Nem tudom amit itt mutatnak annak mi a valóságalapja az viszont 100% hogy az Aprilia szeretne lefelé is terjeszkedni ezért biztos egy 600-as RSW bevezetése akár V4-es motorelrendezéssel öszintén 750-ről még nem de az 1200 ról már hallotam ez olyan lesz elvileg mint a Ducatinak a Desmosedici RR-je szóval komoly Superbike és valszeg be fog lépni a Superbike-ba az Aprilia!!!!

Én csak szurkolok mert ha kihoznak egy jó 600-ast ami üti-vágja a Japókat (minden esély meg van rá) az nagyon megdobná az eladásokat!!!!! És végre lenne igazi Olasz nagyszériás 600-as disznó designnal és őrült menetteljesitményekkel!!! Áhhh simán veszek akkor egyet ha kihozzák végre!!!
még nem tudlak felvenni.megoldjuk.nekedhogy húz a kicsike?mennyit mentél vele{KM}RAKONCÁTLANKODIK A 6.-IK
itt van az új 1200-as valszeg innen szedte a képet a lap alja felé van
Na igen, Jamal rávilágított a dolgokra :D
lehet télleg kamu... ez a sor4 dolog nekem le se esett elsőre, bár éreztem én h vmi nem odaillő :D
van msned? add már meg plz, lenne egypár kérdésem hozzád!

vagy vegyél fel:

tyt@vnet.hu
az a 750 sor4 ő meg v4-et emleget.... szerintem kamu az egész