Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

balos kanyar lejtős kb 150el szktam enni minden eggyes nap az összekötőn.most benzinhiány miatt kb 60al mehettem és megragadt.
degagyi vagy,lapratenni a motort,,az nemnagnszám,de az enyém az ugrató nélkül tud repülni!
R6 fórumba felraktam vidit is az esésről:-)))
Élvezted mi Dadis? Én is...
Milyen szép volt ezt élőben végignézni :D
ez azért volt mert te sem pihented ki magad előző este
Na milyet döntök gecik?
no, mesélj!
szeláviii... vegyé 600RR-t helyette!
kuncogtam? inkább szakadtam. Nemtudtam aludni attól az állattól :D
egyébként volt chilles zene de csabi azt mondta h ha reccsenést hallunk akkor az azért volt mert széttörte azt a szart:D dávid ezen kb 10 percig kuncogott az ágyban:)
meg darth vadert
istenfaszÁt besÜlt amociiiiiiiiiiiiiiiii most rtem haza És ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nemhiszemeeeeel kurvaÉletbeeeeeeeeeeeeeeee
Én bennevagyok nekemis jobb mint reggel 4kor kelni:) megint hozol chill-es zenét hátha Csabi elalszik tőle és nem generál magának menetszelet a ventillátorral
bencce ---- MSN
jajj ne bánkódj!:)
legközelebb is szerintem menjünk verseny előtt egy nappal, ez a panziózás, este vendéglőzés sörözés nagyon feelinges rájöttem... csak a csabival kell valamit csinálni este:DDD
és a versenyek:)
sajnos a kawakupáról az én gépemmel nincsenek képek:S
de jó szülinapod van? akkor küldök neked összefoglalót... első a bandázás második a motorozás meg iyenek. nem tudtam feltölteni mert megszakadt a köcsög és nem kezdem ma már előről, megyek aludni!
Nah röviden a hétvége

Csütörtökön volt egy 2órás edzés délutámn akkor olyan 2:24eskört mértem magamnak...gondoltam hogy ez már egy fokkal jobb mint a multkori versenynél és ég mehet ez lejebb is...
Pénteken a nyíltnapon nemmentem
Szombat reggel warm up-on kezdtem bemotorozni magam, de éreztem hogy a féktávok elég hosszúak meg a motor eleje egykét kanyarba kezd darálni...
jah és a kurva olaj a célra ráfordítóba kicist szarvolt mert nemmertünk ráfodulni egészségesen...
Időmérőn már csaptuk a dolgokat...uccsó körben elkaptam egy igen lendületes kört de sajnos Mansellbe feltartottak és kicist visszakellett vennem...útólag kiderült 2:22:3ravolt elegendő az a köröm sztem ha nemlett volna az akkor 2:20vége meglett volna...
Versenyen elég jó rajtot vettem 2. ként mentem aztán elfordulás után kcisit rendeződtek a dolgok...majd az első kör végefelé elöttem ment szét egy kolléga váltója és majdnem elkaptam a seggét mert kigyorsitáson voltam és nemértettem mi a faszt csinál...rázókövön kitettem azt gyerünk utánnuk (3helyet estem vissza)
Bátyámat visszaelőztem aztán néztem egyik gyerek állítja fel a motort...szal zajlottak az események...
aztán jött 4-5 nyugis kör amiko rtartottam bátyám elött az előnyöm..elöttünk senki mgöttünk senki...
uccsó körben mansellnél bepróbálkozott de nemmerte betenni aztán már nemadtam lehetőséget neki...
Végén 5tizeddel elötte értem be Dunlop Trophy 3. helyen valamint Aprilia kupa 2. helyen!
Iszonyat örültem az eredménynek!
köszi szépen,fasza 1 szülinap,1 ilyen hétvége után :S
nembaj lesz ez még ígyse
nagyvas.hu
Heppi Bőrzdéj Miszter!
RS 125 06-oshoz első fékbetétet keresek sürgősen!vmi linket pls vagy ha van vkinek szóljon
Most már 100% hogy megyek. Felőlem összefuthatunk...
mostmá semmi izgi nincs a gpben