Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hmm pont ezt akartam elkerülni, mert ehhez hülye vok :) Én rakom fel a láncot, de azthittem megjön az felrakom...
Mivel verjem ki a felesleget ? van erre vmi speckó szerszám? bazz az új láncot méretre kell szabni, ez gaseee
Szerintem meg nem.
136ot mutatott a 954RR órája amikor az enyém 134et.
Hát amúgy apriliának is csal rendesen
hihi
9:40kor vége az orámnak de elkéreckedtem mert elzuzok egy körrre:)pápá:)
nem is
na nevedd a szivedre:)
ahm ahm
endréékkel voltma meg sikuszékkal bamme meg plázáztunk:) barbi apjának néztem meg a yamaháját, naon komoly gép beröffentette sor4, ahh:) aztmondta vasárnap megy gurulni mennykje vele demég meggondolom(pénzleg):)
és csesztél szólni bammeg
4,5LE?
Nemlehet, hogy ott több fa volt ahol mentél?
tudtam hogy csal az órája de hogy ennyit!?!?
Én már pedzegettem, ezt, hogy kicsit sok lesz az a 135 meg 140 amikkel egyes cbr-es kolegák dobálóztak, de végül is mindegy, a feelink a fontos, nem amit a mutató mutat.
Hányszor mondták neked hogy sokat csal az órája?
ienek ezek az RR-ek:)
na ma mentem egy 100 km-et az RR-rel. Autópályára is felmerészkedtem, egyenlőre még csak 180-ig mertem kihuzatni 6-odikban de az kicsit jó volt
Ami a kisCBR-t illeti... bazi sokaz csal az órája ma az RR-rel mentem elég sokat 110-120-szal és ez a 110-120 messze nem az a 110-120 ami a kisCBR-rel ... egy iciripicirit gyorsabban suhannak a fák
3felé mentem el max fél4, most értem haza a mocizásból:) kb negyedórája:)persze nem mentem állandóan mert sokat bezsélgettünk meg nézelődtünk de huhdejóvolt:) felavattam az uj gumát
öcsi látta dádis-t a keletinél fél3 körül. ki volt vele?
az már nem fér rá, 140/70 a gyári méret:S
Először is ismerős a KPM-nél. Ott megnézik a katalógusban a motort és alvázszám szerint rákeresnek a típusra. Pl. RS-nél van 3 fajta: 4,5 LE-s, 15 LE-s, 30 LE-s és ezek alvázszámukban különböznek. Mindenféleképpen ismerős kell hozzá!
Nem baj ha több legfeljebb kiversz belöle annyit amennyit kell
Hello! Ez a dolog engem is érdekelne! Hol lehet ezt megjátszani, meg mi kell hozzá?