Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A JT olcsóbb meg jobb minőségű
Üdv,debrecenci KPM nél valkinek ismerőse dolgozik ? Mert elkéne intézni egy RS125 nek a papírjait, mármnit 22KW ról 11KW-ra módosítani. Már persze nem ingyen kellene
evo gyorsulásira megy valaki?
főleg nekem, mivel esőben is meg sós hólében is haználtam/om, így valszeg akkármilyne spéci lánc is legatyásodna elég hamar, így meg nemszámít.
valami annyira olcsó egy ilyne lánc, hogy mégha hamarabb is kell cserélni, akkor is 1000x megéri
nemtom. én gyűrű nélküli erősített láncot vettem (úgymongyák ezt használják versenyláncként ), oszt lánckerekek lánc 14.4 volt asszem.. mondjuk nekem elég vékon, olyan mint a 25-ösöknek.
jézusom miket írtam! Lántsz
nekem eddig mindig több sláncszemből állt a lántszom mint kellett volna. A fölösleget lánccserénél egyszerűen lekapcsolták róla és a kezembeadták
balfasz kérdés következik...
lassan láncvétel lesz, nagyvason kinéztem DID 520as O-gyűrűset, egész korrekt áron. A kérdésem az hogy hány csapos kell az új rsre? Én a mostani láncban 106csapot találtam, de a listában nincs csak 104 meg 108csapos. WTF?
A másik kérdés, Sunstar v JT lánckereket rendeljek? 17/40es addig oké-
milyen gumit vettél?
órákon belül megjön az uj guma, délután hatttalmas moccozás jajdejólesz. már nem mentem vagy 1hete:(
Ennyire puhány vagyok
Viccet félretéve elég erősen toltuk fennt a Pilisben több útvonalon is +visegrád én 2 személlyel de ami a jó hír h ígyis vertük az SV-t már csak fél centi majré van a gumin ez sztem 15 fokban 2 személlyel nem rossz

JA és kuuuuuuuuurrrrrrrrrvvvvv@@@@@jóóóóó a Gixxer
120km után minden bajod van? :) ennyire kényelmetlen a suzuki?
valaki nem tudja h milyen elsőizzó foglalata van a 93as 50 es rs nek? mert xenonszettet szeretnék rendelni bele
Azt meg hogyan sikerüt? (bár mondjuk van egy-két tippem)
ezeket a matricákat honnan szedted? elővetted az ovis jutalom-matricás albumod?
a rózsaszín festéket sikerült leszedni a vázról és a többi alkatrészről?
ha erre jársz, hozhatnál egy aksitöltőt is mert úgy lemerítettem az RR aksiját mint a picsa
a tigrincses odabasz
Ha ezeket a felíratok látjátok akkor már gáz van
itt van fiúk
Azaz. És a vízszerelőnket még nem is láttad
Ezazezazezaz
Mikor gurulunk? Valamikor felugrok megnézem meg megmutatom az enyém
Szombat délelőtt? igaz h esőt mond
Mi voltunk ma délután lenyomtunk 120km-t minden bajom van délután még elvittük Ricsi SV-jét Egomba a Suzukihoz megcsinálták az 1000-es kötelezőt plussz felkerült a 2 Yoshimura is. Hozzáteszem nem szar.
versenytárs,milesz hétvégén?küzdünk?
Michelin Pilot City 160/70 ZR 17 5000Ft-ba?
Ok. Ha lesz vmi szólok.