Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gratula
Jövőre kéne nekem is valami komolyabbat alkotni.
Láthattál csak egy kicsit később! Még az F1-et megnéztük
nem számítja be a yamaha?
jé basszus full elfelejtettem.de amúgy eladó.szolj neki lécci
mért másnak nem lehet ? am arlenn ness az a berik, nem ? na mind1 majd megtudjuk ő volt-e.
am nem kerestél meg h eladjam e a tzr-t de ha így haladsz akkor lehet vesznek mástól .... te tudod :) nem az én pénzem áll benne
ne légy hülye tuning.hányan járnak ilyen gixerrel fekete berik cuccban meg feka hjc bukóban?
Z3
[38173] tegnap 21:31
kva sok RR van...minden nap megfogod kérdezni Rockyt amikor látsz egyet?

kva sok Gsx-R is van .... most te Joe-t fogod kérdezzni ha látsz egy gixxit? no comment ...
+255km-errel nőtt hétvégén a pálya km-ereim száma :D
Joe!Ma nem láttuk egymás pomázon háromnegyed 2körül?Tüzérkével voltam.olyan gixi mint a tiéd olyan ruhás pilótával mint neked úőgyrémlett a sityak is stimmelt
Szegény Geri esett szabadedzésen, ő nem indult. dávid asszem 4. lett én 7. mondjuk hozzá kell tenni h a 8 ssp400asból:). 125ösökkel mentünk együtt ott én 22ből 13, a többieket nem számolgattam. ma meg csabi esett a yamaha kupán.
qrva jó volt nagyon. multkor kemény 42-ket mentem , most levittem 28-ra. pontosan tudom hol vannak még nagyon agy hibáim ugyh legközelebb 22 lesz a cél:)
azt hittem a pályázás érzését nem lehet fokozni, de versenyezni 10X jobb mint simán pályázni
és eredmények?
aztapicsa
Köszönöm a segítséget,rsata,jocirs sikerült megcsinálnom, még egyszer kössz!(tényleg csak az volt a baja)
hu megjöttem a mocizásból:)tyóvolt csak szarvaskő után nelettvolna annyi bogár mert huuuu durva:)
6000ft-ért megválnék alig használt azaz újszerű állapotú michelin macadam elsőgumimtól. 120/60*17 Mito-ra RS-re tökéletes.
0630/6963423
elvileg én megyek. de most fogok elöször pályázni, úgyhogy jó ha sikerül egy 3perces kört összehozni
első fokon 4 évet kapott a mecseki motoros...
vízhőfok: a hengeren a gomba tetején van egy saru, az szokott oxidálódni vagy lelazulni... nyomd össze és úgy rakd vissza.
odavan írva hogy az állapota hiányos.
nekem zsoltiék 14200ért hoztak X gyűrűs RK láncot
mikor lecc a nyilt nap?:D
botrányul áll a jobb lábtartó, valszeg nem pálymenőé volt, mert a koptató nagyon nincs eltűnve, és a hátsó gumiból is főleg az oldalára vigyázott nehogy kopjon. sztem eshettek vele egyet, és megijedthetett? mert a láncon látszikj hogy nem sürün mennek vele.. meg a lábtartó ferdeségének ellentmondd hogy kurva szép az idom..
Ugyanilyen RS-m van
Aprilia nyilt napra ki fog jönni? Gyertek sokan Fucky bácsi beakar szálni a bokorba és kell neki a segitség