Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tyt kb hány km után lehet ha jolesik tfulra lefrgatni az rs-t bejáratás után. kb 1500?ahonnan lehet neki huzni
Én se adnám oda a díszhengeremet meg dugóiam csak úgy
én csak pénzért adom oda
Tytnek már a kulcstartó helyén is az van..nomeg dugó (bocsi )
Kéne szar henger. Sajnos pénzt nem tudok érte adni, de nagyon megköszönném ha lenne. Tyt neked tuti van pár darab
az enyémet elviheted... 2004es 6500km teljes felújításon esett át (120e) i.á.800.000huf
Bagi Zolti!
ti az apriliánál nemcsináltok olyat hogy megvesztek használt 125öst cserébe újat vesznek? magyarul:beszámítani 1 rs 125öst 1újba
Hello everibody!

Szeretném kérni a segítségeteket a nyáron szeretnék venni egy Aprilia rs125-öt, és nem tudom hogy meik évjáratot vegyek vagy mire figyeljek vásárláskor! Szóval minden amit tudni kell az Aprilia rs125-ről lécci írjátok le!
Thanks everibody!
Na így már sokkal érthetőbb:)Akk megpróbálom aztán majd jelzek hg milyen lett:)Köszi!
nem tom a honda fura cég, qrva jó versenygépei voltak... aztán az nsr-ből nem tom h lett az a cbr... supersportban meg mindig a leglangyosabb volt a gsx-r meg a többi ellenfele mellett... viszont az rs-ei meg qrva jók...:)
Nsr 125 az meg nem tudom igazából miért nsr... mert nagy nsrekre egyáltalán nem hasonlít...
Inkább egy túrasportmotorszerűség
azért mondom, hogy az nem fog neki kelleni
jó azért vannak a hondának is kivételei pl nsr-jei (250-500) qrva jók... na meg honda rs-eket is elfogadnék
Da az nem megy tönkre csak úgy...
de a főtengely nem
főtengej felújító készletben benne van a hajtókar is...
főtengely szerintem nem
hajtókar meg főtengő ienkor nemkell?
Tyt utcán használja a gépet, nem versenyzik vele tudtommal amúgy meg ugyanaz az anyag van mindkettőben, csak apriliánál hegyesebbre van reszelve (no meg kétszer annyiba kerül)
a hondát kinevetjük verseny szinten
korrekt volr ringen nagyon a gumis csávó!
kössz a tippet!

Hondánál 90 vagy mennyi lett volna gyári henger gyári dugóval és tömítéssel...
Tévedsz, a henger, dugó, tömítések, tűgörgő kombóra mondtak 180ezret gyári aprilia alkatrészként!
De akkor a hengerhez járt volna dugó meg tömítés is...