Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tuning!
Kérlek olvasd el máskor amit írsz, hátha nem írod le!

"sztem fzr250 blokkot is bele lehet ne rakni egy kis faragással talán .... de sztem kár alakítgatni rajta mert akkor féken is kéne"

féken? Mentél te már Rs125össel? Szerintem ez a fék bőven sok lenne még 60-70pacihoz is!
hát ezt se a vegyes boltba vette kicsit occó szaga van ...
sztem fzr250 blokkot is bele lehet ne rakni egy kis faragással talán .... de sztem kár alakítgatni rajta mert akkor féken is kéne stb meg akkor újra vizsgáztattni meg minden f*szom ... sztem jobban jársz egy másikkal :) és lehet több örömöd is lenne benne
sőt ha már itt tartunk valahogy egy 600as xt blokk is belefér.

de nekem sornégyes kell :P
vagy ha v2 akkor mille :))))))))
egy 400as egyhengeres beleférne...
pont ott tudok :D
én már magamnak intéztem egész nyárra aztán remélem meglesz a gyümölcse
amúgy itt a kamos kép
tuning nem tudsz valami jó melót csongrád megyében? hétvégi érdekelne, meg nyárra mindenképp!
mondtam én ilyet ?
"öbbi dolgot meg utána lehet rajta alakítani személyre szabva. "

hát jó azért egy rs125be elég nehezen raksz be egy 600sor4 blokkot :DDDDDDDD
én már lesz*rom milyen lesz a következő motor csak guruljon és speed legyen. többi dolgot meg utána lehet rajta alakítani személyre szabva. húúú tegnap felraktam a kamerát on boardozni hát döntögetni nem nagyon tudtam tőle mert a kezemet akadályozta :S elég hülyén sikerült rögzíteni is
Ez a kimotorozás dolog is annyira kétoldalú dolog. Egyrész sok nagymotoros még egy 125öst sem tudna kimotorozni a jelenlegi tudásával, másrészt néha olyan jó lenne 150paci hátán ülni, és meg lenne a lehetőségem arra hogy minden egyes odarántásnál az agyam elszálljon a gyorsulástól. Ezért imádom a 954RR-t
az a baj ezekben a vasakban mert MINDEN olyan mint egy rendes nagymocin, sőt a futómű meg a fék szerintem még jobb is az átlagnál, csak a 30ló nem illik a képbe. Sajnos elég rég volt az már amikor utoljára megijedtem az erejétől... Néha picit csalódottá tesz amikor hajtom szegényt de nem megy 'sehova'. Aztán meg lelkiismeretfurdalás, hogy szegény picike 125östől várok nagy teljesítményt, elkezdem utálni magam hogy csak nem kéne széthajtani :)
Az igazat megvallva az RS ereje sosem rémísztett meg, talán a Futura.. Azon szar gumi volt, ki volt már picit a futóműve, 34es karbi, ment mint a bolond. Néha tényleg megijedtem tőle.
De az RS meg annyira jól kezelhető, és annyira kezes bármekkora sebességnél, hogy szinte nem tud bajba sodorni a blokkja :))
Hát akkor én milyen baromi hülyén mutatok a 125ösön, meg mennyire nem megy alattam :D
Bár lehet benne valami, mert 60kilós haversrác elvitte egy körre az RSt, és eléggé adrenalinmámorban jött vissza, remegtek a kezei meg minden :))) Kicsit jól mehet alatta..
vagy például sokan azért vesznek nagyobbat mert testsúly miatt .... van egy ismim 130kg asszem hát érdekesen mutatt a sportmocin de az ő dolga hogy mivel megy.... 600 yamaha elég gyengén tudta megmozgatni de már az R1 az ami tökéletes neki hogy tényleg sportmotoros érzete legyen
jah értem köszi szépen!
Te meg inkább nyomjál be egy valag képet az új vasról!
de amúgy meg nem beszélek veled, mert irigykedem :D
gondolom azt jelenti hogy a lámpa/fényszóró foncsorát (tükröződő felületét) újra foncsoroztatta, magyarul felújította és gondolom ezáltal jobb lett a fényhatás.
Jocirs az mit jelent hogy "A lámpáját tálen megfoncsoroztattam," a hirdetésedbe olvastam!thx a választ
en megvagyok.varom a mocit meg a dobot
Én azt szólom h 4 hengeresből aki 600-nál nagyobbat vesz az már csak jasszerkodás mert sztem ezt is ami van max Rossi tudja frankón kimotorozni nem én
helyes:)
Akkor senki se jön holnap gurulni?
Én NÉZNI.
window cleaner?